Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen mindig egy szénakazal a hajam?

Figyelt kérdés

Igyekszem sok egészséges ételt, vitamint enni, nem használok hajvasalót sem, de hajvégápolót, fújós balzsamot igen. Tehát igyekszem azért megtenni, amit lehet.


Mégis, amint kilépek az utcára, már kisebb szélben is azonnal kócos, kuszált lesz.. Mit lehetne tenni ez ellen? Mert nem nagyon szeretem összefogva.


Váll alá ér egyébként kicsivel a hajam, alapból is hullámos kicsit, és hajlakkot nem használok, lehet kellene?


2021. júl. 2. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen hajam van, nálam a hajlakk vált be.
2021. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Nekem a Gliss kur hajpakolas vált be, pár percig rajta hagyom hajmosás közben és nagyon puha,egyenes lett tőle a hajam. :)
2021. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!