Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS!Mit csináljak ha nagyon...

SOS!Mit csináljak ha nagyon gyorsan zsírosodik a hajam?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Egy fél éve kezdődött ez a probléma.Előtte is ugyanazt a sampont használtam de nem zsírosodott a hajam.Azóta egy csomó sampont próbáltam direkt zsíros hajra de mostanra olyan durva lett a helyzet hogy hajmosás után 1-2 órával olyan zsíros hogy szinte ragad.Fodrásznál is voltam ő egy csomó sampont és hajpakolást ajánlott (egészen olcsótól a nagyon drágáig, de egyik sem vált be) és azt mondta hogy a hajam viszont nincsen rossz állapotba.Valakinél volt még ilyen?Vagy tudtok erre bevált samponokat és pakolást ajánlani?
2021. jún. 12. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbálj ki egy-két hónapig száraz hajra való samponokat-balzsamokat, hátha csak kompenzálni akarja már a hajad a sok hajmosást.

Mi változott életmód szempontjából mielőtt ez kezdődött?

2021. jún. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi nem változott, 1 héten 1-2 szer mostam hajat.Most is ugyanúgy élek.
2021. jún. 12. 11:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hamar zsírosodik.2 naponta mosni kell de van hogyha nem megyek sehova akkor kihúzom még pár napot.Volt olyan hogy heti 1x mostam csak de nem szokott hozzá a hajam hogy tovább ne legyen zsíros.Én is sok sampont,házi praktikát kipróbáltam de nem vt be semmi.
2021. jún. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne zsíros hajra való termékeket használj, mert annyira szétszárítja a hajad, hogy ezáltal csak több faggyú fog termelődni és csak zsírosabb lesz.
2021. jún. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!