Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A henna hajfesték mennyire...

A henna hajfesték mennyire engedi a színét?

Figyelt kérdés
Mennénk párszor uszodába, és nem szeretném ha vörös lenne a víz körülöttem. Még sose festettem vele a hajam.

2021. jún. 28. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
A tiszta henna egyáltalán nem kopik és a színét sem ereszti. Visszafordíthatatlan kémiai reakcióba lép a haj fehérjéivel, eltávolítani csak ollóval lehet.
2021. jún. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha lemosod rendesen festés után a maradékot akkor nem igazán engedi. Nekem utána 2-3 mosás még enyhén sárgás színű volt, de utána nem.

Tiszta hennát használtam és kopik...fél éve festettem utoljára, vöröses most is, de nem ugyan olyan élénk.

2021. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. 100%os hennát használnék, ha jól tudom, a Khadi gyárt olyat.
2021. jún. 29. 09:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!