Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 16 évesen nagyon sok pattanáso...

16 évesen nagyon sok pattanásom van, de miért?

Figyelt kérdés

Már lassan két éve járok havonta kozmetikushoz és azért jobb mint volt főleg a kozmetikus után de eltelik kB másfél hét és újra jönnek elő általában gyulladt pattanasok. Használok arc tisztító zselét reggel este utána egy hozzá való arc krémet(ezeket a kozmetikus ajánlotta).


Viszonylag kevés egészsegtelen ételt eszem de azért néha szoktam. Chipset is viszonylag ritkán eszem viszont egy kevés csokit szinte minden nap.


Nemtudom mi lehet a baj az egész osztályba senkinek nincsenek már pattanásai főleg nem ilyen durván.


2021. máj. 23. 22:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Az teljesen más hogy ő mit ajánl és hogy mit használ. Nyilván nem fog ajánlani nekem olyan nagyon drága krémet. Így is havonta 4000 elker plusz a krém és az arclemoso kB két havonta 8000. Próbál "olcsóbb" kremekbol ajánlani a legjobbat és ezt is azért ajánlotta mert sok vendége mondta hogy mennyit használ és ő is látta az arcukon hogy milyen volt a krém előtt és milyen utána
2021. máj. 24. 11:20
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

leírom, de úgysem fogod kipróbálni.


Arcmosás, sima vízzel. Majd a még nedves arcodat kend be alkohollal. Sima patikai, vagy kézfertőtlenítő is jó. És semmi más! Szemedbe ne menjen!

2021. máj. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy úgysem fogom kipróbálnom?
2021. máj. 24. 11:52
 14/16 anonim ***** válasza:
45%
Pom pom nál a Revox olcsóbb .
2021. máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
24%

Szia!

Nekem elmúltak 1 hét alatt, amint rátértem erre a rutinra. Olcsó, de jó termékek. Persze mellette figyelek arra, hogy sok vizet igyak, kevés tej, cukor, én húst sem eszek (statisztikák szerint Magyarországon nyomják a legtöbb gyógyszert az állatokba), bár az nem tudom mennyit segít.

Minden este ezzel mosok sminket:

[link]

Utána ez:

[link]


Reggel újra micellás víz.

Minden nap 1x valamikor ezt a szérumot használom, ez is olcsó:

[link]


Ez a niacinamide sav egy csoda!! 3-4 nap után már láthatóan gyönyörűbb volt a bőröm tőle, imádom! :)


Nekem most nagyon nagyon szép a bőröm. A lényeg nálam azon van, hogy mindig tiszta legyen az arcom.

2021. máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
47%

A kozmetikusod tényleg nem lehet a legjobb. A pom pom termékek nem annyira megfelelőek a bőrnek, tele vannak parfümmel, illatanyaggal.

Arclemosónak a cerave termékeket ajánlom, ha olcsóbbat keresel akkor balea med. Hidratálónak a balea med hidratálója vagy a cerave termékek. Én most kipróbáltam a babydream extra sensitiv arckrémét nekem nagyon bevált, de ha neked zsíros a bőröd akkor lehet nem ez lesz a megfelelő számodra. Pattanásokra nagyon jó a Hámlasztó, niacinamid, c vitamin szérum.

2021. máj. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!