Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 16 évesen nagyon sok pattanáso...

16 évesen nagyon sok pattanásom van, de miért?

Figyelt kérdés

Már lassan két éve járok havonta kozmetikushoz és azért jobb mint volt főleg a kozmetikus után de eltelik kB másfél hét és újra jönnek elő általában gyulladt pattanasok. Használok arc tisztító zselét reggel este utána egy hozzá való arc krémet(ezeket a kozmetikus ajánlotta).


Viszonylag kevés egészsegtelen ételt eszem de azért néha szoktam. Chipset is viszonylag ritkán eszem viszont egy kevés csokit szinte minden nap.


Nemtudom mi lehet a baj az egész osztályba senkinek nincsenek már pattanásai főleg nem ilyen durván.


2021. máj. 23. 22:54
1 2
 1/16 anonim válasza:
18%

A bőröd most változik, mint írtad kenegeted olyan zselével ami szárítja a bőrt, ezért a tested még több faggyút fog termelni ami pattanásokban is jelenhet meg, de ha csillog a bőröd az az miatt van.


Ne aggódj, egyszer elmúlik és jól tetted, hogy kozmetikushoz jársz, ő a szakképzett.


Nyomogatni ne nagyon próbáld, van arra esély, hogy begyullad, és begennyesedik és deformálja örökre az arcodar

2021. máj. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
Próbáld meg egy időre elhagyni a tejtermékeket. Ha jobb lesz, az volt a gond (sokaknál a tej a kiváltó ok), ha nem lesz jobb két héten belül, akkor visszatérhetsz hozzájuk.
2021. máj. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Szimplán biológia az egész. Tinikorban az emberben tombolnak a hormonok. Tehát természetes ilyenkor a pattanás. Csinálhatsz bármit, a természettel nem tudsz versenyre kelni.
2021. máj. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Milyen termékekkel dolgozik a kozmetikus? Mit használsz otthon?
2021. máj. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A kozmetikus sajnos most nemrudom mivel dolgozik de itthonra a Pom Pom nevű termekcsaládod ajánlotta mert sok vendégeknek bevalt és egyébként nekem is sokkal jobb tőle de még mindig nem az igazi
2021. máj. 24. 09:08
 6/16 anonim ***** válasza:
19%
Dermarollert vagy savas hámlasztást próbáltad már kozmetikusnál? Nekem is elég durva volt a bőröm,de mióta ezeket a kezeléseket kapom,nagyon sokat változott a bőröm.
2021. máj. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen savas halasztást is kaptam
2021. máj. 24. 09:44
 8/16 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem oda írni hogy régebben szinte csak a jobb oldalán az arcom ak most pedig a bal oldalán vannak a honlokomon illetve az alla on csak egy kettő szokott lenni
2021. máj. 24. 09:55
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Pom pom nem éppen a legjobb amit kapni lehet a dm-ben . Inkább a Revox vagy Cosrx amit ajánlani tudnék
2021. máj. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Valószínű a kozmetikusod se a legjobb termékekkel dolgozhatsz ha ilyet ajánl .
2021. máj. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!