Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 17 évesen találtam egy ősz...

17 évesen találtam egy ősz rövid ősz hajszálat,akkor lár éven belül ősz leszek?

Figyelt kérdés
2021. máj. 22. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Lehet, hogy a következő őszhajszál 10 év múlva jön, de lehet, hogy pár hónap múlva már lesz még néhány újabb, és lehet, hogy huszonpár évesen ősz leszel. Nem lehet tudni. Én is ismerek olyat, akinek jó pár évente kijön egy-egy új őszhajszál, de olyat is ismerek, aki 25 éves korában már full ősz volt. Ennyiből nem lehet ezt megmondani.
2021. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 16 voltam és 1 ősz hajszált találtam én is, de ki téptem, vagy az nemis az volt csak úgy látszott...
2021. máj. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 16 éves korom előtt jóval már nagyon sokat kaptam. Én is félek hogy full ősz leszek

16l

2021. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem egyetem alatt kezdődött, de még mindig csak pár szál van elvétve

29N

2021. máj. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként en nem ertem, mert talaltam mar olyan hajszalat aminek a Tove volt barna a Vege meg feheres
2021. máj. 23. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!