Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok/nők! Nektek egy fiún/fé...

Lányok/nők! Nektek egy fiún/férfin milyen haj jön be? Hosszú vagy rövid? Csak mert nekem eddig rövid volt és a hosszún gondolkodom, hogy érdemes-e lenne belekezdeni.

Figyelt kérdés
Előre is köszi.
2021. máj. 19. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg csak az arctól függ meg attól hogy tudod e hordani. Van akinek jól áll a hosszú haj van akin meg borzalmasan. De azt pl nem értem hogy ha már valakinek szép egészséges hosszú haja van akkor miért hordja mindig tiszta zsírosan igénytelenül. Meg nekem nagyon tetszenek mikor be van a pasiknak fonva a haja mint a vikingeknek
2021. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Rövid
2021. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Akiknek rövid haj jön be, azok igazából csak irigyek, mert a szőrnövekedéshez tesztoszteron kell, amiben a férfiaknak jóval több van, tehát férfiak alapból könnyebben növesztenek hosszabb/szebb hajat.


Lányoknak könnyebben törik, vékonyabb szálú, stb...


Tudom, mert exem is folyton mérges volt, hogy hogyan lehet ilyen s*ggig érő erős hajam, ha csak hetente tusfürdővel mosom meg és semmit nem csinálok vele. Ő persze keni mindenféle balzsammal meg olajjal, mégsem lesz vállig érőnél hosszabb.

2021. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

#3 mi nők lehet pont ott rontjuk el, hogy sok kenceficét rakunk rá.


Nekem az olyan haj tetszik, ami a fiatal Leonardo DiCaprionak volt. Tehát ez az oldalt rövid, felül hosszú haj.

2021. máj. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

#1

Igen, már bocsánat, de a hosszú hajú pasik, akiknek legalább vállig ér a haja, gusztustalan szokott lenni, mindig összefogják, zsíros, igénytelen. Mondjuk nekem alapból sem jön be az ennyire hosszú haj pasikon, de úgy meg főleg nem.

2021. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Nekem a kicsit hosszabb. Mármint akkora minimum legyen, hogy jól bele lehessen tűrni és össze lehessen borzolni. A felhosszú, rendesen hosszú haj is bejön egy bizonyos szintig (mondjuk ha kb vállig +/-5-10 centi) ér, de az ilyen nagyon hosszú Tarzanra és Rapunzelre emlékeztető hajak nekem már nem vonzóak, mert vagy elvesztik általában a volumenüket, vagy nagyon káoszosan néz ki. Meg sokszor zsíros/töredezett az ilyen haj, ami ekkora hossznál jobban feltűnik, mintha kisebb haj lenne ebben az állapotban.

De ez csak az én szolid kis véleményem, miattam senkinek sem kell hajat vágatnia vagy növesztenie, kopaszon/tüsin is nézhet ki valaki jól, max, ha nem alapból kevés a haja, azt gondolom "kár érte".

2021. máj. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a simára borotvált kopasz fej a kedvencem.
2021. máj. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rövid, az sem baj ha kopasz
2021. máj. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A hosszú CSAK akkor szép, ha fényes, ápolt.


Nekem ez a szempont, nem hossza.

2021. máj. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!