Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan beszéljem le anyukámat...

Hogyan beszéljem le anyukámat a rövid hajról?

Figyelt kérdés

Amikor elkezd melegebb idő lenni mindig elkezdi mondani hogy nekem is le kéne vágnom a hajam. Tudni illik anyukámnak mindig rövid haja volt vagyis én még nem láttam hosszú hajjal.

De most azt mondta hogy elvisz a fodrászhoz és levágja a hajam. Próbáltam lebeszélni de már ott tartunk hogy folyton rövid hajas képeket mutogat. Én azt hittem rövid haj néven olyan vállig érőre gondol de ilyen képeket mutat hogy ezek biztosan jól állnak.

[link]


[link]


[link]


Szerintetek próbáljam lebeszélni vagy inkább hagyjam és lehet még tetszeni is fog a rövid haj?



2021. máj. 11. 11:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Röhögd ki, és ennyi.


A fodrász NEM fogja neked rövidre vágni, ha te nem akarod.


Egyébként az utolsó kép bromira jó :D

2021. máj. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Te döntsd el, hogy milyen hajjal érzed jól magad. Ha a hosszút szereted akkor mond meg, hogy te nem vágatod le. Nem mindenkinek áll jól a rövid haj..ez arcforma függő. Nekem pl a hosszú nem áll jól mert nagyon nyújtja a fejemet így pixie hajam van. Szóval szerintem ha vágatsz is elsőre ne ilyen rövidre aztán majd meglátod, hogy melyikkel érzed magad jobban. Ne más mondja meg milyen legyen a hajad szerintem.. 24/L
2021. máj. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Metionin ***** válasza:
87%
Mondd meghatározottan, hogy nem akarsz rövid hajat és kész, ne mutogasson képeket, hagyjon békén. Biztos meg fog sértődni de ne anyád döntse már el, hogy milyen hajad legyen. Attól hogy neki a rövid tetszik, még nem erőltetheti rád is.
2021. máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves vagy, de ha magadnak mosod és szárítod a hajadat, akkor szerintem semmi beleszólása anyukádnak, hogy rövid legyen vagy hosszú. Ha hosszú hajat akarsz, ne vágasd le.
2021. máj. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ignoráld.

Én is 20 éve hallgatom anyukámtól, hogy a hosszú haj igénytelen és "ocsmány", a rövid a jó.

Elengedem a fülem mellett és kész.

2021. máj. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Minek majd utána.
2021. máj. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%

Nem jó, hogy erőszakos az anyuka.

Ez most komoly vagy egy újabb kamukérdés?

2021. máj. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem akarod, nincs joga rá kényszeríteni.

Megkérdezhetem, hány éves vagy?

2021. máj. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne vágasd le. Ha nem akarod önszántadból levágni, akkor ne is tedd. Mondd meg neki, hogy hiába erőlködik, neked van saját elképzelésed.
2021. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hány éves vagy, de úgy tűnik abból,amit írsz, hogy ezt ő már eldöntötte és elvisz a fodrászhoz.
2021. máj. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!