Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan beszéljem le anyukámat...

Hogyan beszéljem le anyukámat a rövid hajról?

Figyelt kérdés

Amikor elkezd melegebb idő lenni mindig elkezdi mondani hogy nekem is le kéne vágnom a hajam. Tudni illik anyukámnak mindig rövid haja volt vagyis én még nem láttam hosszú hajjal.

De most azt mondta hogy elvisz a fodrászhoz és levágja a hajam. Próbáltam lebeszélni de már ott tartunk hogy folyton rövid hajas képeket mutogat. Én azt hittem rövid haj néven olyan vállig érőre gondol de ilyen képeket mutat hogy ezek biztosan jól állnak.

[link]


[link]


[link]


Szerintetek próbáljam lebeszélni vagy inkább hagyjam és lehet még tetszeni is fog a rövid haj?



2021. máj. 11. 11:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%
Nyírasd le tarkopaszra, és azzal állíts be utána otthon, hogy ez így elég rövid lesz-e neki. Aztán a hajad úgyis visszanő, ha úgy tetszik neked, anyukád viszont garantáltan nem szól bele többet a frizurádba.
2021. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem kicsi koromban rövid hajam volt de általános hetedik körül szüleim már engedték, hogy hosszú legyen. Én anyum is rövid hajú és mióta hosszú hajam volt gyakran mondta, hogy mennyivel jobb volt a rövid, meg nyári szünetekben mondta, hogy a melegben jobb és praktikusabb lenne, de sosem fenyegetett, hogy elvisz a fodrászhoz csak próbált meggyőzni... Hát, ballagás és érettségi előtt végül "megadtam magam", azóta ahhoz hasonló hajam van mint a harmadik képen lassan már 4 éve. Végülis igaza volt több dologban, nem volt a világ vége, ha végül rövid hajad lett azóta ne aggódj, én személy szerint szeretem így. Viszont anyukáddal nem értek egyet, a te döntésed milyen hajat szeretnél, próbáld lebeszélni róla
2021. máj. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

#12-es!

Mennyire lett rövid a hajad és milyen hoosszú volt azelőtt?

2021. máj. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
13: a mellkasom aljáig ért, most oldalt és hátul két centi lehet, felül meg hosszabb, talán 4-5 centi.
2021. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#14.

Reggel gyorsan be tudod lőni, nem alszod el? Barátaidnak, ismerőseidnek hogy tetszett?

2021. máj. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
66%

Szia fodrászként mondom hogy szerintem próbáld ki de nem anyukád nyomása miat hanem saját elhatározásból.Az én áláspontom szerint minden lánynak életében egyszer ki kéne próbálnia a rövid hajat.Amikor Emma Watsonak rövid haja lett annyira meg tetszett hogy én is olyanra vágatam . Ekkor voltam 14 éves 4 évig hordtam azt a rövid fizurát utána megnövesztetem.De ezt a kérdést olvasva megint eszembe jutot úgyhogy lehet levágatom megint.

24/L

2021. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
15: El szoktam aludni de könnyű megcsinálni, az szokott zavarni amikor nagyon lelapul pár nap után. Általában a "frufrut" oldalra fésülve hordom, valamikor hajpánttal dekorálom, ritkábban meg waxszal felállítom és hátrafésülöm. Anyuval együtt mentünk be a fodrászhoz és csak annyit mondtam, hogy olyat szeretnék amilyet ő szokott vágatni, anyukám örült neki a legjobban. Amikor így mentem be suliba sokan megbámultak meglepődött arccal, de barátaim és ofő is csak jókat mondott rá.
2021. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki, hogy neked nem tetszik és kész. Te fogod hordani, nem ő!


Az ilyen akaratos szülők csak lerombolják a gyermekük önbizalmát.

2021. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

#17-es!

És nem vágysz egyáltalán a hosszú hajra? Fiúknak melyik hajjal jössz be inkább?

2021. máj. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
68%
19: Először kicsit hiányoltam de már nem tudnám magam elképzelni hosszú hajjal, nem vágyok rá. Volt egy kapcsolatom gimi óta, ő csak képeken látott hosszú hajjal, nem mondta, hogy jobb lett volna a hosszú csak meglepődött, hogy volt ilyen is, de a rövid hajamra sem mondott semmit, viszont szeretett beletúrni és simogatni. Rajta kívül volt pár fiú aki megdicsérte a rövid hajam, hallottam néha olyanokat tőlük, hogy több rövid hajú nő lehetne, meg hogy egyszer minden lánynak ki kéne próbálnia ezt, de gondolom vannak akiknek nem tetszik csak ők valószínűleg nem jönnének oda hozzám, hogy növesszem már meg mert nekik a hosszú haj tetszik.
2021. máj. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!