Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan beszéljem le anyukámat...

Hogyan beszéljem le anyukámat a rövid hajról?

Figyelt kérdés

Amikor elkezd melegebb idő lenni mindig elkezdi mondani hogy nekem is le kéne vágnom a hajam. Tudni illik anyukámnak mindig rövid haja volt vagyis én még nem láttam hosszú hajjal.

De most azt mondta hogy elvisz a fodrászhoz és levágja a hajam. Próbáltam lebeszélni de már ott tartunk hogy folyton rövid hajas képeket mutogat. Én azt hittem rövid haj néven olyan vállig érőre gondol de ilyen képeket mutat hogy ezek biztosan jól állnak.

[link]


[link]


[link]


Szerintetek próbáljam lebeszélni vagy inkább hagyjam és lehet még tetszeni is fog a rövid haj?



2021. máj. 11. 11:26
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia Kérdező! Nem derült ki, hogy hány éves vagy, és hogy milyen hosszú most(= amikor megírtad a kérdést) a hajad. Ilyenkor az is fontos, hogy milyen arcformád van. Ezek bájos rövid hajak, de az első már kissé korszerűtlen. Vizsgáld magad a tükör előtt, próbáld elképzelni magad ezekkel a rövid hajakkal, és ha neked is tetszene, menj bele. Persze, ami azért nyomasztó ebben a sztoriban, hogy Anyud mennyire akarja, és erőlteti. Amúgy azóta megtörtént a hajvágás?
2021. máj. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!