Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha egy nőnek rövid (3 mm-es)...

Ha egy nőnek rövid (3 mm-es) haja van, ti arra asszociáltok, hogy azért vágatta le, mert rákos?

Figyelt kérdés

Ilyen hajat akarok, már mondtam a férjemnek, hogy ma este nyírja le. Most jutott eszembe, hogy mi van, ha az ismerőseim azt hiszik majd, hogy beteg vagyok 😶 (nem csak agyilag)

A másik, félek, hogy a 14 hónapos lányom nem ismer fel először, csak lassan, és sírni fog 🤔 van valakinek tapasztalata?

Lebeszélő kommenteket nem kérek, évek óta akarok rövid hajat, mert nagyon kevés és vékonyszálú a hajam, amit nem tudok és nincs is időm/kedvem formázni.


2021. máj. 7. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Miért szeretnél olyan hajat? Azért, mert az érdekel, hogy mások mit gondolnak?
2021. máj. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Fokozatosan vágd kisebbre szerintem. Akkor nem lesz hirtelen váltás a babócának
2021. máj. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Azt szoktam magamnak mondani, hogy ez csak haj, visszanő. Ha erre vágysz szerintem próbáld ki, megtapasztalod milyen és ha nem tetszik akkor újra megnöveszted. Viszont arra is gondolj, hogy a rövid hajat valami rettenet módon el lehet aludni, szóval mire megnő, ha mégse tetszene, akkor egy bizonyos hosszig foglalkoznod kell majd vele napi szinten.

Az is jó ötlet ha fokozatosan lesz egyre rövidebb, bár én olyan vagyok hogy ha a fejembe veszek valamit a hajammal kapcsolatban akkor nem hall nem lát nem gondolkozik üzemmódba lépek és megcsinálom :D

2021. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Leírtam, hogy miért akarok ilyen hajat, csak el kellett volna olvasni.

Abban reménykedek, hogy jól fog állni, és örökre úgy marad :)

Hát fokozatosan biztos nem lesz, mert így is nagyon nehéz rávennem magamat hogy változtassak a hajamon, mert mindig attól félek, hogy beszólnak, összetörik a szívem. Így is attól fofok, hogy a férjem konzervatív családja mit fog szólni 🤦‍♀️ pedig semmi közük hozzá, ez csak egy haj...

2021. máj. 7. 20:57
 5/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett, levágtátok? :)
2021. máj. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha 3mm-s hajat látok egy nőn, arra asszociálok, hogy vagány, bevállalós és bátor. És nem asszociálok arra, hogy rákos. Mivel te akarod ezt a hajat, és remélem makkegészséges vagy, ezért viseld büszkén! Ha kérdezik, hogy miért ilyen, meséld el, hogy te ezt így akartad, neked most ez tetszik.

Azért nem asszociálok rákra, mert a kezelés miatt teljesen kihullik a haj, tudtommal ideiglenesen tükörsima lesz a fejbőr, nemhogy 3 mm, semennyi haj nem marad, ráadásul olyankor a szemöldökök is eltűnnek. Ezért, akik a rák elleni küzdelem miatt kopaszodnak meg, azokon látszik, hogy miért történik.

2021. máj. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval.

Levágtátok aztán, mi lett vele? 🙂

2021. máj. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem vágtuk le végül, mert lányom mostanában úgy alszik el minden este, hogy a hajamat simogatja, és azzal cirógatja az arcàt... Nem volt szívem ezt elvenni tőle... Hogyha leszokik erről, majd akkor... 🙄🙄
2021. máj. 19. 20:26
 9/12 A kérdező kommentje:

Na gyerekek, elegem lett, lecsaptam a hajam 12 mm-essel, hát nagyon jó döntés volt, nagyon tetszik és nagyon jól áll 😁😁 kislányom alszik, meglátjuk, mit reagál majd, ha felkel :D

(egyáltalán nem nézek ki rákosnak :D)

2021. máj. 28. 12:08
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó döntés volt szerintem is, örülök, hogy tetszik neked így.

Ha megszoktátok, jöhet még a 3 millis is esetleg :)

2021. máj. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!