Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiuk szerintetek lehet egy...

Fiuk szerintetek lehet egy lánynak túl hosszú haja?

Figyelt kérdés

A barátom azt mondta szerinte túl hosszú már a hajam és kíváncsi vagyok más fiuk véleményére.

Nektek mekkora az a haj hossz ami már túl hosszú?



#haj #túl hosszú haj
2021. máj. 4. 23:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
68%

Véleményem szerint igen, lehet túl hosszú a haj. Mint ahogy a köröm is. Ugyan úgy egy bőrfüggelékről beszélünk (merthogy ezeket így hívják). A derékig érő sörény számomra már extrém, nekem nem tetszik.


Persze voltak idők, mikor erény volt, mert a parasztok nem tudtak akkora hajat növeszteni de manapság már egy férfinak is lehet akkora haja úgy, hogy nem egy egybefüggő tetves rasztakóc az egész.

2021. máj. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Katona Dius ***** válasza:
100%

Hát szerintem egy haj akkor "túl hosszú", ha kínlódássá válik a kezelése.

Amíg nem érzem úgy, hogy kényszer, kínlódás, felesleges időpazarlás az az idő, amit a hajamra szánok, addig nem gondolom, hogy túl hosszú lenne. Nekem derékig ér, sampont, balzsamot, hajvégápolót használok. Nem szárítom évek óta, hagyom magától száradni, még télen is. Nem vasalom, sütöm, így nem égetem a hajszálakat. Nem kenem agyon mindenféle kemikáliával (tudom, sokan esküsznek a pakolásokra, ilyen habra, olyan cuccra, de én magamon nem érzem szükségesnek.) Szép, egészséges, hosszú. Könnyű kezelni és a párom is folyton kér, hogy növesszem még tovább.

(Ha valaki azt mondaná, hogy neki könnyű, mert nem ő kezeli, igaza lenne, de neki is volt férfi létére derékig érő sörénye, akkoriban nagyon jól állt neki.)

2021. máj. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!