Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiuk szerintetek lehet egy...

Fiuk szerintetek lehet egy lánynak túl hosszú haja?

Figyelt kérdés

A barátom azt mondta szerinte túl hosszú már a hajam és kíváncsi vagyok más fiuk véleményére.

Nektek mekkora az a haj hossz ami már túl hosszú?



#haj #túl hosszú haj
2021. máj. 4. 23:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%

az én szememben az a túl hosszú, amivel egyrészt rengeteg baj van, másrészt túl sokat takar a hátból, derékból.

szóval az ilyen derékig érő már túl hosszú az én ízlésemnek.

2021. máj. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
59%
A párom inkább azt szeretné, ha minél hosszabb lenne a hajam. Én azt mondtam combközépig meg sem állok a növesztéssel, tetszik neki az ötlet :)
2021. máj. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Hátközépig ok
2021. máj. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
29%
Tudom ez a kérdés fiúknak szól, de szerintem a túl hpsszú hak a földönhúzástól kezdődik, hogy lassan seperni lehet vele a padlót, a pont elég hosszú a fenékig vagy épp az alá érő haj, szerintem. (Biszex vagyok ha számít, nem mintha bárkire is tartozna am.)
2021. máj. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
49%
Kb 1 éve én is azt mondtam a barátnőmnek hogy túl hószú a haj annyira hószú volt hogy eltakarta a fenekét megkérdezte szerintem mekkorára kelene vágatni végül a dereka fölé ért 5 centivel azóta már saját döntéséből kifolyólag váligéröre levágatta.
2021. máj. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Neked menyire hoszzu a hajad?
2021. máj. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nekem körülbelül a fenekem alá ér 5 6 centivel.
2021. máj. 4. 23:46
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Enyem derékig ér, majdnem fenékig,én imádom, a párom utálja amióta együtt élünk! Állandó konfliktusforrás a hajam, mert sajnos "hullik" de nem kórosan és ezt ő nem bírja elviselni. Már ott tartunk hogy vettem magamnak hosszú hajtakarós sapkát,amibe otthon belegyűröm és kész.
2021. máj. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2021. máj. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a kopasz nők jönnek be a legjobban. Ahhoz képest bármilyen frizura túl hosszúnak számít.
2021. máj. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!