Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiuk szerintetek lehet egy...

Fiuk szerintetek lehet egy lánynak túl hosszú haja?

Figyelt kérdés

A barátom azt mondta szerinte túl hosszú már a hajam és kíváncsi vagyok más fiuk véleményére.

Nektek mekkora az a haj hossz ami már túl hosszú?



#haj #túl hosszú haj
2021. máj. 4. 23:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet túl hosszú a haj, szerintem ez egy létező fogalom. De ez egy szubjektív dolog. Nekem a hátközépig érő még okés, azon túl nem tetszik, már nem ad hozzá semmit a nő/lány szépségéhez és túlzásnak is tartom, már csak a gond van vele (soha nem volt ilyen barátnőm, csak tippelem, hogy sok gond van vele). De mind különbözünk, van akinek nem létezik elég hosszú haj. 31/F vagyok
2021. máj. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 jpeter1 ***** válasza:
77%
Az én páromnak bokáig ér. Nagyon szép.
2021. máj. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
69%
Ez a viselőjétől függ szerintem. Lehet olyan, akinek a térdig érő haj az igazi. Ugyanakkor ha valakit úgy ismertem meg, hogy nagyon jól áll neki a tüsire nyírt haj vagy a rövid bubifrizura, aztán mégis elkezdi növeszteni, akkor onnantól már túl hosszúnak fogom látni a haját, mert "feladta" a korábbi, vagányabb stílusát.
2021. máj. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

egyreszt ez a hajon is mulik. tehat ha nem szep maga a haj, toredezett, el van vekonyodva a vege, akkor adott esetben mindenkepp tul hosszu. van egy ismerosom, szerencsetlennek van kb 3 szal haja, most nagy nehezen megnovesztette vall ala erore, de olyan csoffadt a vege, hogy rossz ranezni. tehat neki mar ez is tul hosszu, pedig ez egy atlag hossz.


masreszt meg szerintem ami mar derekon tul er, fenekig, az tul hosszu. nekem max a derekig ero hossz, amire azt mondom, hogy szep, azon tul mar nagyon nem tetszik es csak ertelmetlen ‘azenhajamhosszabb’ versenges miatt van meghagyva, nem azert, mert barki is szepnek talalna (1-2 szelsoseget leszamitva).

2021. máj. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Metionin ***** válasza:
76%
Igaz én nőstény vagyok de a környezetemben lévő férfiak szépnek tartják a hosszú hajamat. Jelenleg csípőig ér és sötétkék-lila. Nekem akkor túl hosszú a saját hajam, amikor ráülök, így ha lejjebb ér majd mint a fenekem (ez kb 1 év még) akkor vissza fogom vágatni egy jó 30 centit, hadd frissüljön.
2021. máj. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
54%
Számomra nem létezik az , hogy túl hosszú. Imádom. Minnél hosszabb annál jobb.
2021. máj. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 jpeter1 ***** válasza:
53%
A páromnak volt földig érő haja is.Szereti kibontva hordani, de a végét ilyenkor húzta maga után. Praktikus okokból visszavágtuk bokáig.
2021. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Ami a nőnek! kezelhetetlen.


Nekem pl a váll alá érő sem oké, mert eléggé hullik, és amúgy is a nap 95%-ban össze kell fognom, mert zavar, hogy az arcomba lóg, főzéskor meg alap.

2021. máj. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Én lány vagyok,de el kell, hogy mondjam, vasalás nélkül a túl hosszú haj hülyén nézhet ki; egyszer én kipróbáltam, és hiába fésültem ki reggel, napközben mindig hülyén állt. Meg előtte még egyik osztálytársamnak is még régen, már tudom, miért állt olyan hülyén régen mindig a haja; de aztán jó lett, mert egy idő után már el kezdte vasalni, és akkor már nagyon szépen nézett ki. Nekem amúgy egyszer lett kivasalva a hajam, amikor nem volt olyan kócolódósra hosszú, és , na, szal , tablófotózásnál már osztálytársam előttem több másik osztálytársunknak kivasalta a haját, és valami olyan érzésem volt, mintha "felgyújtották volna a hajamat", meg ott ugye hátul már a terem végében eleve égetthaj szag volt, szóval, hiába jól néz ki a hajvasalás, azt hiszem, én nem akarok hajvasalót;de amúgy a tablóképem csini lett. :):)
2021. máj. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

*hajvasalás nélkül is csini lettem volna egyébként, mert tehát ott akkor nem volt annyira nagyon hosszúra hagyva a hajam,de egyébként tehát van egy bizonyos hajhossz,ami fölé már nem akarok menni. :)

Egyébként volt mégegy osztálytársam, akinek lehet, hogy attól nem kócolódott a haja, hogy neki nagyon vékonyszálú volt, és akkor így nem keveredtek a hajak, neki pl azt hiszem, egyenes szokott mindig maradni. És talán nem attól egyenes mindig, hogy már megnyúlik, kiegyenesedik a haj, mert a súlya lehúzza; de tehát neki napközben sem ment szét, nem tudom, hogy használt-e rá valamit; énszerintem nem.


De egyébként pl egy hajrögzítőhab az is lehet pl nedves, és akkor a nedvességtől göndörödik pl a haj, tehát hiába ragad és ragasztanád össze vele a hajadat, hogy normálisan megálljon. :)

Asszem, ehhez zselé kell, nekem még olyan nem volt. :):)

2021. máj. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!