Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért vagy mitől van ez?

Miért vagy mitől van ez?

Figyelt kérdés
Na szóval én már rengeteg dolgot kipróbáltam az arcomon de egyik se volt jó. Tok mindegy milyen összetevője van akkor is pattanasaim lesznek amik kb 1 hét alatt elmúlnak. Nem kell kinyomni és nem kell vele semmit csinalni hisz nem olyan mint a rendes csak úgy néz ki. Próbáltam balea med termékeket is amiknek nagyon jó az összetevő listája. Attól is ugyanúgy kijöttek ezek a pattanasok. Meg sminket sem kenhetek fel hiszem a micellas víztől is ugyan úgy kijön a pattanás vízzel meg csak nem moshatom le mert nem jön le. Egyébként a sminktol érdekesen nem jönnek ki. Ha valaki tudja erre a valaszt írj meg legyszives. Előre is koszi
2021. ápr. 28. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ez a konzerves kukoricától van :D

Próbánd meg, hogy összeszedsz mondjuk 5-6 arckrémet, amitől biztosan előjön, meg 2 a/4 (vagy egy a/3) papírlapot. Azután a papírra rajzolj fel annyi oszlopot, ahány krémed van, és kezd el felírogatni egymás alá az összetevöket! Kezd az első krémet az első oszlopban, a másodiknál pedig már úgy írd, hogy nézed az elsőt és ha van azonos akkor azokat egymás mellé... Így kiderül hogy volt e olyan ami mindegyikben megtalálható.

És ha van ilyen keress egy krémet amiben nincs, és próbáld ki azt is!

2021. ápr. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy valamilyen ételallergiád van?

Az első tanácsát pedig én is ajánlom h próbáld ki :)

2021. ápr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!