Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan erős dezodorokat amik...

Olyan erős dezodorokat amik nem izzadanak át a ruhán?

Figyelt kérdés
Tudtok? Nagyon erősre gondolok amik nem ütnek át a ruhán
2021. ápr. 22. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet én értem félre a kérdést, de ugye tudod, hogy a dezodor nem az izzadást állítja meg, csak a szagokat?
2021. ápr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Biztos van olyan dezodor ami

segit az izzadas ellen is ha nem tudsz akkor ne kommentelj kossz

2021. ápr. 22. 21:16
 3/10 anonim ***** válasza:

Van, az az izzadásgátló, van olyan is ami mindkettő de dezodornak azokat nevezik inkább ami a szagokat semlegesíti.

Rexonát szoktam használni, a stifteset, nem a fújósat, nekem bejött pedig izzadós vagyok.

2021. ápr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor rosszul írtam nem dezodor, hanem izzadásgátló.


A rexonatol pontosan melyik?

2021. ápr. 22. 22:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Eddig Active Protection+Invisible-t használtam (feketében járok szóval az invisible nálam kötelező) de nemrég találtam újat, Invisible Fresh Power 7in1, eddig jónak tűnik, meg van a Maximum Protection verzió, dobozban van, az úgy tudom erősebb viszont nincs fekete ruhához való szóval hamar elengedtem.
2021. ápr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom.
2021. ápr. 23. 00:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak a könnyű, jól szellőző anyagú felső vált be. Ha előre láthatólag nehéz napom lesz, beteszek egy váltás felsőt. Amúgy Nivea stiftet használok.
2021. ápr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

+1 a Rexona márkának. Mióta azt használom szinte sosem izzad a hónaljam :)

Én Rexona Men Quantum Dry Spray használom.

Azt nem tudtam kideríteni a kérdésből, hogy férfi, vagy női dezodort keresel. Bocsi :D

2021. ápr. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Női
2021. ápr. 25. 15:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Garnier Mineralból a magnéziumos működik leginkább.
2021. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!