Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan barna hajfesték...

Létezik olyan barna hajfesték amitől nem lesz vöröses beütése a hajadnak napsütésben/erős fényben?

Figyelt kérdés
Egy tucat dobozos festéket kipróbáltam már, és többször voltam fodrásznál is festetni - mindig ugyanaz az eredmény (vöröses hue). Az eredeti hajszínem sötét barna (ash brown) btw.

2020. dec. 28. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Az eredeti hajszined miatt van. Annak az alapja narancssárgás.
2020. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1/1 És azt nem lehet valahogy ellensúlyozni?
2020. dec. 28. 21:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a syoss jött be a jeges barna.Palette is jó, Garnier. Meg minden márkának van már jeges barna elnevezesu árnyalata azért nem értem miért nem találsz dobozos festéket!
2020. dec. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3/3 Köszi, akkor keresek valami jeges barna színűt.
2020. dec. 28. 23:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Eskü találsz. Azthiszem a syoss gyárt, de szinte mind árul jeges barnat. Tudom mert én is dobozokban hideg barna szint kerestem. "Ice Braun", jeges kávé barna, ash Braun, fantázia nevek alatt vannak. Kicsit eltart ki vadászni de 5.0- as a kodjuk általában. Szinte minden márkának van. Láttam garnierben, syoss ban, lorealba, paletteben, casting creme glossban is. Amúgy sötétbarna is van még közép barna, és sötét szőke, jeges szőke színekből is hamvas. Ezek az ash- hideg-szurkes, ezüst fenyuek. De ugye barnat keresel. Kicsit eltart ki keresni de dm-ben nagy a választék hajfestekekbol
2020. dec. 29. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hamvas hajfesték a megoldás. A drogériás, dobozos hajfestékek elég lebutított verziói a professzionális hajfestékeknek, ezért szerintem ott ne is keress, nekem sem vált be, mert nekem is vöröses-sárgás fényű volt a hajam, és utáltam (én Syoss oleo intense-t hasznéltam) Nekem a Kyo Lumen hajfestéke vált be, az tényleg hamvas, kiüti a sárgás-narancsos árnyalatokat. Nem fodrásznál csináltattam, hanem rendeltem online fodrászkellékesből, de nagyon elégedett vagyok vele, már egy hajfestés alkalmával láthatóan kevésbbé vöröses a sötétszőke-világosbarna hajam (fogalmam sincs milyen színű a hajam, de tényleg :'D)
2020. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!