Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrbenövés elleni oldatot,...

Szőrbenövés elleni oldatot, krémet, vagy erős házilag készített testradírt keresek! Bazierőset! Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Mióta bejött a hosszúnadrágos időszak szeptemberben, azóta van szőrbenövésem... a combomon, a térdhajlatnál, végig a lábamon...

Borotválom a lábam, a combom is.


Bazierős testradírt keresek, vagy bármit ami segítene. Ilyet próbáltam: citrom leve + cukor + só, összekeverve, nagyon minimális olívaolajjal. Nem segített... vagy én nem dörzaöltem be elég ideig, de szerintem az idő jó volt, mert a tenyeremet utána úgy éreztem, mint aki smirglipapírral csiszolta volna a tenyerét...

Meg a lábamon is éreztem hogy néhol simább lett a tapintása, a tenyerem is tökre szép sima lett, majd szárazra töröltem, kijöttem a tusolóból, és akkor láttam, alig tűnt el valami a combomon szőrbenövés, térdhajlatnál meg szinte semmi.


Mit tegyek?

Valami bazierős hámlasztó cucc kéne, vagy még erősebb testradír amit írtam.


25/l



2020. nov. 3. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem oldod meg egy alkalommal. A bazierős radírtól pedig csak a bőröd vastagodik, ami újabb szőrbenövést eredményez.
2020. nov. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mutass képet.
2020. nov. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem így működik, hogy te lereszeled a bőrödet, azt eltűnik az összes szőrbenövés. :D

Ahogy írták is, ez nem egyszeri dolog lesz és nem az a lényeg, hogy minél erősebb legyen a bőrradír, hanem hogy rendszeresen csináld. Mellette fontos, hogy használj testápolót. Az puhítja a bőrt, ezáltal könnyebben ki tud "bújni" a szőr.

2020. nov. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Talán akkor cseréld le a borotvát gyantára hátha jobb lesz tőle a helyzet. Vagy cserélj borotvát.
2020. nov. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!