Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pihés arcszőrzetből hogyan...

Pihés arcszőrzetből hogyan lesz erős szakáll/bajusz?

Figyelt kérdés
Az oké, hogy genetika, de hogy hogyan erősödik meg idővel? Kihullik a pihés és új, erős szálak nőnek helyette? Vagy a pihés szálak alakulnak át erőssé? A válaszokat előre is köszönöm!

2020. aug. 8. 16:03
 1/8 anonim válasza:
78%

Nekem a korom segített.

A korommal együtt erősödött a szakállam.

2020. aug. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Az a korral erősödik meg.
2020. aug. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom:D de az a kérdés hogy a pelyhes arcszőrzetből lesz erős vagy kihullik magától és erős szőrszálak jönnek ki?
2020. aug. 8. 16:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hullik ki. Ugyanolyan mint a haj. A hajhagyma erősödik, így lesz a korral erősebb a szőr is.
2020. aug. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
9%
A borotválással is folyamatosan erősödik a szőrzet, de igen, a korral jár, valamint a pubertással, hogy későnérő, koránérő stb. típus vagy. Későnérőknek általában sokkal később alakul ki az erős arcszőrzet. 19 vagyok, de nekem még mindig van olyan hely az arcomon, ahol csak pelyhedzik, de alapból is nagyon kicsi, gyenge az arcszőrzetem.
2020. aug. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Az utolsó egy tévhit, kb. minden ilyen topikban leírják, hogy a borotválással nem erősödik. Alapvetően gének, ha faterodnak, nagyfaternak volt szakálla, bajusza, akkor neked is lesz, ha még gyengébb, akkor várj néhány évet és adj neki még egy esélyt!
2020. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy lesz nem siettetem, még csak 17 vagyok, de mem is az volt a kérdésem, hogy mikor, hanem az hogy milyen formában jelennek meg majd az erős szőrszálak.
2020. aug. 9. 14:22
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Van akinek van, van akinek sose.


Az egyik öcsémnek 15 évesen már full egyenletes szakálla volt, mert az apám oldalára ütött.


A másik öcsém most 27, és még mindig csak goatee meg sideburn részen van rajta szakáll.

2020. szept. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!