Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem érzem szükségét...

Miért nem érzem szükségét hogy tusoljak? Miért nincs tőle bajom ? Ferbruár 15 én tusoltam utoljára/ arc kez lab intim szukseg szerint megmosom a csapnál/ teljesen megszoktam miert nincs bajom tole miert nem vagyok budos ?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 19. 13:10
1 2
 11/18 anonim válasza:
67%

#7

#10

🤣🤣🤣🤣

2021. ápr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
95%
Elképzelni sem tudom a választ. Nekem lételemem a fürdés, tusolás,zuhanyzás. Egy napot sem birnék ki. Sőt ha hamarabb hazaértem télen is simán letusoltam délután, aztán este jó meleg fürdő. Ha 39 feletti lázam volt, vagy bárhogy haldokoltam, fürödni akkor is elmentem. De nem ez volt a kérdés. Hát őszintén nem tudom elképzelni miért nem érzed szükségét több, mint 2 hónapja, hogy normálisan megfürödj 🤷‍♀️
2021. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%

Mi bajod lehetne?

Max büdös leszel.

De én nem értem hogy lehet nem fürdeni. Ha semmit nem csinálok és else megyek itthonról akkor is fürdök.

2021. ápr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
87%

Igénytelen vagy.


Ráadásul nő létedre.


N/40

2021. ápr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
81%

Az alap higiéniához tartozik hogy fürdik vagy zuhanyzik az ember. Ha nem megyek sehova és egész nap itthon vagyok akkor is szoktam.

Fel se tudom fogni hogy ez egy embernek miért nem alap dolog és miért nem érzed szükségét..

2021. ápr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
19%

Jól teszed mert a bőrnek nem jó az állandó kémiai fürdés. Viszont ha egészséges vagy és nemvagy kellemetlen a környezetednek akkor jól csinálod.

Gondolok az ágyéki és nemi részekre azokat tisztán kell tartani.

Azt lehet nagy tusolás nélkül is.

2021. ápr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Noren1989 ***** válasza:
8%
25/trolllllololool
2021. ápr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Te biztos, hogy nem félsz, hogy mi van a vakcinában, jól érzem?😂
2021. ápr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!