Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Annyira megszokta az arcom...

Annyira megszokta az arcom hogy mindig nyomkodom miért?

Figyelt kérdés
Mindig ki nyomkodom egész arcomon a mitesszereket de persze utána le is fertőtlenítem viszont 3 nap után megint tele van és olyan,olyankor az arcom mint hogy ha tiszta kosz lenne vagy nem is tudom ez miért van ? persze mikor ki nyomkodom mint ha baba arcom lenne kozmetikushoz viszont nem akarok el járni mert nem mindegyik jó és már megjártam párszor .
2018. máj. 10. 23:00
 1/4 Metionin ***** válasza:
A mitesszer ilyen sajnos, az visszajön akkor is ha kozmetikus nyomkodja ki. Használj bőrradírt és aktív szenes mélytisztítót, az talán segít hogy több idő teljen el 2 nyomkodás között.
2018. máj. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a mitesszerek sosem fognak el múlni ? vagy csak addig van míg fiatal vagyok ? .
2018. máj. 11. 12:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Kamillás gőzölés,heti 1-2x
2018. máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A korod lehet befolyásoló tényező, hogy fokozotabb a faggyúmirigy működésed.

Ne nyomkodd magadnak! Egyrészt nem csinálod szakszerűen és higiénikusan, másrészt komoly gyulladást tudsz előidézni.

A nyomkodás nem abból áll hogy fertőtleníted és nyomkodod. Van felpuhító és összehúzó rész is.

Ha mindig nyomkodod úgy hogy utána nem teszel összehúzó pakolást, akkor a pórusaid is kitágulhatnak, és "lyukacsos" lesz a bőröd.

Szerezz be artisztítót, hidratálót a bőrtípudodnak megfelelően.

2021. ápr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!