Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Járt már itt úgy más nő is,...

Járt már itt úgy más nő is, hogy szalonból kijőve utálta a haját: "Előtte jobb volt! ", de másnap már megszokta és tetszett neki: "Mégiscsak jó ez, jobb mint előtte! "?

Figyelt kérdés
2018. aug. 16. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam ez inkább így szokott lenni: A szalonban tetszik és örülök az új hajamnak. Aztán hazaérve rájövök, hogy nagyon csúnya, hülyén áll és gázul néz ki, utálom. Végül pedig beletörődök, mert már nem lehet visszacsinálni és kész, ilyen lesz, megszokom és már tetszik is valamennyire.
2018. aug. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, velem mindig ez van. De csak azért, mert a fodrász mindig lenyalja a hajamat , eltûnteti belőle a természetes hullámokat, és telenyomja hajlakkal. De egyébként mindig tökéletesen levágja, és egy otthoni hajmosás után nagyon elégedett vagyok vele.
2018. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még soha. De egyszer utáltam, hogy milyen sokat vágott belőle, aztán kb. 3 hónap múlva, mikor elkezdett nőni, azt vettem észre, hogy kétszer dúsabbnak tűnik, mint amilyen valójában. Nem tudom, milyen technikával vágta le, de csodát művelt vele.
2018. aug. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!