Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni, ha alig...

Mit lehet tenni, ha alig maradt hajam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!27 éves nő vagyok.15 évesen vettem észre, hogy a hajam elkezdett megritkulni. Mostanra szinte alig egy kis vékony tincs az egész. Lengedve nem is tudom hordani, max csak,ha otthon vagyok. De olyan elkeserítő a látvány, hogy inkább, akkor is összefogom. Jártam orvosnál, próbáltam sok mindent de nem segített.A baj hogy hiába fogom össze, akkor is látszik, hogy milyen rettenetesen kevés, és mostmár pluszba elkezdett őszülni is... Már sok sok éve nem érzem magam nőnek. Egyébként sem tartoztam a szép nők közé, de e

Így meg végképp borzalmasan nézek ki. Legelkeserítőbb, hogy szokás mondani mindenkiben van valami szép, de minden kis túlzás és önsajnálat nélkül mondhatom bennem nincs. Van aki erősen túlsúlyos de pl. Szép sűrű haja van, szép szeme vagy szája. Vagy az arca nem túl szép, de cserébe nőies alakja van. Direkt írtam így hogy nőies. Mert igen is számít. Az ha valaki nem túlsúlyos még nem jelenti azt, hogy csinos is. Én pl.162 cm vagyok 60 kg, de nagyon férfias alkattal rendelkezem. A vállam hátam széles. A mellem kicsi, az alsó végtagjaim viszont feltünően jóval keskenyebb. A combjaim, fenekem egyáltalán nem formás, ahogy halad lefelé egyre vekonyabb és úgy egybe jönni le az egész , de ehhez képest a vadlim - bokám vastag.a labfejem külön megér egy misét. Nagyon széles fura formájú. A labujjaim girbe - görbék és hosszúak, főleg a két nagy. Férfiaknál se láttam még ilyen labfejet. Évek óta nem merek nyitott papucsot, szandált viselni, ha mégis megtettem volt hogy úgy néztek rám mint egy űrlényre. A csípőm, derekem széles de egybe van az egész. És tényleg elég nagy a kontraszt a felső, és alsó testem között. Az arcomon sincs semmi nőies, az is inkább férfias, széles. Amit nem értek, nem vagyok kövér régen kifejezetten vékony voltam, de mindig volt egy kis tokám. Most már nem is kicsi. Az arcformám se nem gömbölyű , se nem szivecske formájú , vagy ovális, esetleg hosszúkás. Inkább széles arccsont. Egyenes de kissé nagy orr. Pici jelentéktelen barna szem. Ami mélyen ülő és mindig úgy néz ki, mintha elakarnék aludni. A szemhéjam rá lóg picit a szemhejamra. A szám... Hát kicsi, vékony, és a felső része kijjebb esik mint az alsó, így olyan kb mint egy csőr. (nem csak én találtam ki, többen mondták már.) a formája szörnyű. Szemöldököm szintén kevés, és se íve, se formája. Szempillám kb pár szál itt ott. Így a szemem még apróbbnak tűnik. Vannak olyanok, akiket csak nézünk, mert jól esik a szemünknek, ha szépet látunk. Na hát én pont az ellentétje vagyok ennek. Ha a tükrös gardrób előtt megyek el szándékosan oda se nézek, mert a szememnek se esik jó a látvány. Jó tudom hülyeségnek tűnhet, hogy még a labfejem is ki veseztem, de csak azért, mert más nők is vannak akik nem szépek, csinosak, de pl. normál a lábfejük, az arcformajuk, vagy a hajuk.Vagy szép nagy szemük van, telt szájuk, és máris másképp néznek ki. Bennem pont azok nincsenek meg amitől egy nő nőies külsőleg . A hajam, a szemem, a szám, az arcformám a labfejem, az alkatom ... Semmi sem nőies. Nem panaszkodni akartam,és nem is igazán tanácsot, mert erre megoldás nincs, csak jól esett kiírni magamból. De már el fogadtam, hogy így nézek ki.

Bocsánat, annyi kérdésem mégis lenne. A hajamra már csak a kendő /sapka a megoldás? Nincs valami ötletetek hogyan rejthetnem el. Mert az a helyzet, hogy bár már csak egy vékony tincsnyi az egész, továbbra is vészesen hullik,ritkul és attól tartok egy két év múlva már egyáltalán nem marad. A parokatol idegenkedem, attól valahogy mindig irtóztam. Köszönöm ha elolvastad és itt a végén erre a rövid kis kérdésre válaszolsz. Bántó megjegyzéseket nem kérek!!Én sem bántottam senkit. Köszönöm


2021. ápr. 10. 01:35
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

A szemöldöködet ki tudod emelni porral vagy ceruzával, az nagyon klassz keretet tud adni az arcnak. Kozmetikus tartósan is meg tudja festeni a szempillákkal együtt. Jó sminkkel egyébként sokat lehet optikailag javítani az arc arányain, ha szeretnél.

A hajadra hajbeültetés esetleg? Nrm olcsó, de fiatal vagy még, nem mindeg, hogyan éled le a következő 50 évet.

2021. ápr. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod, küldj képet privátba, lehet, hogy nem annyira vészes, mint amilyennek te érzed. Én is inkább a férfias alkathoz sorolnám magam. Vékony ajkak, széles váll, nagy láb, csontos arc, kevesebb haj. De igyekszem magam így szeretni mégha néha irigykedek is másokra. Sok mindent nem tudsz tenni hajaddal, maximum valami előnyösebb frizurát tudsz vágatni.
2021. ápr. 10. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
tesztoszteron túltengése a hajhulláson kívül még számos már problémát is okozhat: paradox módon a hölgyek esetében más régióban pont fokozott szőrnövekedés is jelentkezhet bajusz, az áll vonalában, emlők körül a köldökcsíkban, s teherbeesési nehézségek, pattanások, zsíros bőr lehetnek jellegzetes tünetek. A PCOS is e hormon túltermelődésével jár. Megfelelő diétával a hajhullás szerencsére ebben az esetben is orvosolható.
2021. ápr. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen orvosoknál voltál? Mit mondtak? Hormonszinteket nézték? Mennyi a tesztoszteronod? Ha magas a tesztoszteronod, próbáltad a minoxidilt és a finaszteridet?
2021. ápr. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, kedvesek vagytok. Pajzsmirigy, hormomszint stb rendben. Azt mondták genetika. Hát ez van. Megoldást nem keresek már, csak jól esett kiírni magamból. Nem szokott már bántani egyébként. Elfogadom, hogy vannak az emberek között szépek, és vannak akik nem azok. Csak néha ha jobban belenezek a tükörbe, vagy látok egy képet olyanokról akik szépek, hát... Kicsit feltör bennem a keserűség,hogy nekem miért nem lehet legalább átlagos a kinézete... De csak ritkán fordul elő. Azért köszönök mindent.
2021. ápr. 10. 12:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!