Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudok tenni a pattanások...

Mit tudok tenni a pattanások után maradt piros foltokkal?

Figyelt kérdés

Nagyon fehér a bőröm, amin nagyon látszanak a pattanások után megmaradt pirosas (néhol inkább lilás) foltok.

Próbáltam már sok mindent, bőrgyógyásznál is voltam (magánrendelésen), de nem tudott segíteni.

Van esetleg valakinek valamilyen bevált ötlete, ami tényleg működhet?

Amiket próbáltam: Neogranormon, Sudocrem, PC hámlasztói, La Roche-Posay termékek.

Szoláriumba nem szeretnék menni a fehér bőröm miatt.

Természetes módszerek is jöhetnek, jelenleg a paradicsommal próbálok kísérletezni.

A bőrgyógyász azt mondta, hogy majd idővel halványodnak, de van olyan, ami már 8-10 hónapja látszik...



2020. jún. 19. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Aloevera es teafa olaj. Napi hasznalattal garantált eredmény, nekem egy olyan csunya heget tüntetett el amit tenyleg nem gondoltam. Teafa olajat farmasi cégtől szoktam rendelni de lehet kapni gyogynovenyes helyeken is :)
2020. jún. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Az Aloe Verát milyen formában alkalmazod?

2020. jún. 19. 11:09

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!