Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni a pattanások...

Mit lehet tenni a pattanások után maradt hegekkel?

Figyelt kérdés

Mind két arcfelem tele van hegekkel, nem tudok velük mit kezdeni. Egy rakat kencét vettünk már az arcomra, de azok is csak a pattanásaim számának csökkentésére voltak jók.

Valami ötlet, tipp, javaslat? Teljesen el vagyok keseredve, lehangoló egy látvány. :(

15/L


2016. márc. 11. 19:41
 1/2 Sunshinedoll ***** válasza:

Használj minden nap fényvédőt, hogy ne romoljon tovább az állapotuk. Egyébként hámlasztás sokat segíthet, illetve az is, ha olyan termékeket használsz, amelyekben kifejezetten bőrfehérítő, világosító hatóanyagok vannak. A C-vitamin nagyon jó, illetve a niacinamid, vagy a hidrokinon. A La Roche Posaynek van azt hiszem az Effeclair duo nevű krémje, az niacinamidos. Én egyébként C-vitaminos szérumot használok erre a problémára, amit retinolos szérummal keverek, illetve astaxanthinos krémmel hidratálok. A kémiai hámlasztással együtt ezek nagyon sokat segítettek, 3-4 hét alatt nagyon sokat világosítottak a foltjaimon. Persze emellett minden nap fényvédőt kell használni. Patti hegek nélkül is kell, de ha problémás a bőr, akkor főleg.


Szerintem így elsőre próbálj ki valami jó C-vitaminos szérumot meg fényvédőt.

2016. márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. márc. 12. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!