Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan nyirjam rövidebbre a...

Hogyan nyirjam rövidebbre a feleségem haját?

Figyelt kérdés
Feleségem megkért rá, hogy vágjam rövidre a haját. Nem akarom megijeszteni, vagy valamit ráeröltetni, de iszonyúan szívesen legépelném a haját tüsire, akár csak a tarkóján. Hogy lenne érdemes rávennem?

2021. ápr. 7. 00:28
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
19-es, vannak rá módszereim! ;-) Van pasid, aki biztatna vagy épp hogy lebeszél?
2021. máj. 12. 12:02
 22/35 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Ha sikerült a terved, meséld el, hogy történt.
2021. máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Megtörtént végül?
2021. jún. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
60%

Engem tegnap nyirt meg a párom.

Múlt hónap ban vizsgázót le fodrászként és kis ajándéknak szántam neki mert mindig mondta hogy szívesen vágna nekem rövidebb frizurát én pedig most nyáron szeretem volna kipróbálni mondtam neki hogy bármenyire rövid hajat vághat. Elégé izgultam elöte de kíváncsi is voltam hogy vajon menyi hajat hagy meg hát nemsokat. Leültetett a székre bekötötte a szemem és betet a fülembe egy zajszürös fülhalgatot mert közben ot volt a legjobb barátnöm és vele beszélte meg milyen legyen szóval nem láttam és nem halottam semit csak azt éreztem hogy vágja a hajam. A vágás elöt lapockáig érö hajam volt .Amikor végzet a vágásal felálitot oda vezetet a tükör elé és levet a szemkendöt az oldalán és a tarkomnál gépel tüsire vágta a tetején 4 5 centisre vágta és egy kis zselével hátra fésülte.Én edig imádom.

2021. jún. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
83%
24-es, inkább egy helyesírás szótárt adott volna ajándékba neked. Még olvasni is fájdalmas ezt az amúgy is kamu-nak hangzó kis összefoglalódat. :/
2021. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
73%
Szia kérdező! Ilyen melegben kellene letolni a feleséged haját :) Alakult valami?
2021. jún. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg hogy állunk milyen a haja a feleségednek tényleg ilyen melegben jobb lenne neki is
2021. jún. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Belement, most csini vagány tüsi haja van. 🙂
2021. jún. 28. 13:32
 29/35 anonim ***** válasza:
Na ennek örülünk mikor ment bele és nyirtad le. Most tetszik így neki mondta hogy le vaghatod neki vagy már marad így neki?
2021. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Végre, örülök! Hány mm-re gépelted le? Ha lesz időd, egy kisbeszámolót írsz? :)
2021. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!