Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan nyirjam rövidebbre a...

Hogyan nyirjam rövidebbre a feleségem haját?

Figyelt kérdés
Feleségem megkért rá, hogy vágjam rövidre a haját. Nem akarom megijeszteni, vagy valamit ráeröltetni, de iszonyúan szívesen legépelném a haját tüsire, akár csak a tarkóján. Hogy lenne érdemes rávennem?

2021. ápr. 7. 00:28
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Felül most kb 5 cm-es. Szerintem is benne lesz, már képeket nézeget.
2021. ápr. 27. 14:55
 12/35 anonim ***** válasza:
94%
Hehe, alakul az a gépelés, biztos jól fog kinézni. Kicsit irigyellek ezért :) Remélem rövidesen megengedi neked, hogy végighúzd a nyírógépet a fején úgy, ahogy tervezted. Majd számolj be.
2021. ápr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
52%
Megpróbálhatnád a nullásra is rávenni akkor már. Csak egy-két hét különbség a tüsihez képest, ha utána vissza akarja növeszteni :)
2021. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
95%

Már ezek nagy eredmények, amiket elértél a feleségednél! Nem derül ki, hogy milyen hosszúból sikerült meggyőznöd a feleséged hogy 5 centis rövid (majd lehet rövidesen tüsi) haja legyen, de belegondolva, hogy a nők mennyire ragaszkodnak a hosszú hajukhoz, óriási eredmény már ez is.

Én is nagyon szeretem a nőkön a tüsi hajat, de nem kizáró ok a hosszú sem.

Barátnőm hosszú hajú és próbáltam óvatosan utalni arra, hogy nekem bejön a nagyon rövid haj is. Nagy változtatásba nem ment bele, de pár hónapja egy kisebb hajvágást bevállalt, de én ennek is örültem: egy hátközépig érő hajat vágatott nyak-középig érő félhosszúra. Nagyon jól áll neki. Viszont (egyelőre) ez volt a legrövidebb. Többről egyelőre nem is tárgyalhatunk :D Pedig érzi, hogy már ez sokkal kényelmesebb volt. Most újra növeszti, mert szereti a hosszút. Szívesen látnám a barátnőmet tüsire gépelt hajjal, mert tudom, hogy jól állna neki, a szép arc és fejforma adott lenne, de megértem, hogy neki az nem tetszene, nem szeretné magát úgy látni minden reggel a tükörben, az már nem fér bele az ő szépségről alkotott képébe és természetesen tart az emberek reakciójától is. (31/F vagyok, a barátnőm 27/N)

2021. ápr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Nem sikerült még a gépelés?
2021. máj. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Hogy saccolod, mikor engedi meg a feleséged, hogy legépeld a fejét? Közel a nap?
2021. máj. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Még rövid hajú, de naponta néz gépes hajvágás videókat. Mondtam neki, hogy kiscicám, hagy túrjam le ezt a kis hajat, vettem gépet is, de még erőt gyűjt. 😀
2021. máj. 4. 22:33
 18/35 anonim ***** válasza:
94%
Ha már gépet is vettél, és videókat nézeget, akkor közeledik a nap, hogy a párod kopasz legyen! Múltkor mivel gépelted akkor fel neki?
2021. máj. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim válasza:
ÉN nem merem le gépelni a hajam. Hogy vegyem rá magam? 27/N kérdező sok sikert.
2021. máj. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Most vannak az első melegebb, nyáriasabb napok az évben. Ilyenkor mindig könnyebb szívvel ülnek be a hanyírógép alá azok, akik egy ideje ezen gondolkoznak. Kérdező, ma vagy holnap egész jók az esélyeid :)
2021. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!