Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan nyirjam rövidebbre a...

Hogyan nyirjam rövidebbre a feleségem haját?

Figyelt kérdés
Feleségem megkért rá, hogy vágjam rövidre a haját. Nem akarom megijeszteni, vagy valamit ráeröltetni, de iszonyúan szívesen legépelném a haját tüsire, akár csak a tarkóján. Hogy lenne érdemes rávennem?

2021. ápr. 7. 00:28
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
74%
Sehogy. Ne te mondd meg feleségednek, hogy hogy hordja a haját.
2021. ápr. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
79%
Semmi közöd hozzá, hogyan hordja a haját. A te tervezési hatásköröd a saját fejedig tart. Ha elkezdene győzködni, hogy növessz 30 centis punk taréjt, mert neki az tetszik, akkor te mit szólnál hozzá?
2021. ápr. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
69%
te valami tusihaj fetises vagy, aki erre izgul, ugye? kamukerdes.
2021. ápr. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
82%
Ha tényleg megkért rá, akkor nem értem a kérdésed... Ültesd be a székbe, mondd neki, hogy van egy jó ötleted ami jól állna neki, majd ess neki a nullással a tarkójánál. Mondd neki egyből milyen baromi jól áll, mehetsz e feljebb is esetleg. Lehet meglepődik majd, de ha tényleg megkért, hogy vágd neki rövidre, még egy jó szex is lehet a vége.
2021. ápr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
73%
Őszintén beszéld meg vele, ilyen jellegű "meglepetésben" semmiképp ne részesítsd, hogy a tudtán kívül legépeled a haját. Mennyi idősek vagytok és most milyen hosszú most a haja? Már rövid? Meg egyáltalán, ha a feleséged is akarja, győződjetek meg arról is, hogy a munkahelyén ne legyen baj belőle.
2021. ápr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
80%
Ha megkért rá valószínű ismeri, hogy mi tetszik neked. Ültesd le, aztán told le neki! Milyen hosszú most egyébként a haja.
2021. ápr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond meg neki egyenesen hogy nem akarja e kipróbálni a tüsi hajat mert te szívesen legépelnéd neki.
2021. ápr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Megvolt a nagy nyírás? Vagy még tart az alkudozás, győzködés?
2021. ápr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Levágtam a hajat. A tarkóját engedte felgépelni. Nagyon szexi lett. Legközelebb felvetem neki, hogy felül is szexi lenne ez a tüsi. Hallottam, hogy a múltkor mesélte is a barátnőjének, hogy lehetne rövidebb haja is.
2021. ápr. 19. 00:08
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Kis türelem, és szerintem meglesz az a teljesen tüsi haj! Óvatosan kezdd csak "beadagolni" neki ezt a témát, még akkor is, ha nyitottnak tűnik. Amúgy most milyen hosszú a feleséged haja? (már ami nem tarkó, mert arról tudjuk, hogy tüsi lett)
2021. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!