Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sosem lesz szép, egészséges...

Sosem lesz szép, egészséges hajam?

Figyelt kérdés

25/N vagyok.

20 éves korom óta festem burgundi vörösre a hajamat. Alapból hullámos/göndör hajam van.

Alapból göndör volt, de már 12 éves korom óta iszonyat sprőd, száraz. Kb. 3 havonta vágatom a törött végeket, balzsamozok, olajozok, és semmi.

Fénytelen, száraz, bolyhos.

A következőket próbáltam:

Kallos hajolaj

Garnier banános pakolás

Olívaolajos pakolás otthon

Banánon bakolás otthon

Tojásos pakolás

Ecettel való öblítés

Szűz kókuszolaj

Szűz kókusztej

Szűz argánolaj

Most professzionális balzsamot meg hajolajat használok, semmi sikerrel(ezt a fodrász ajánlotta, hogy ezt használja ő is).


A hajam semmit nem javul. Nem vasalom, nem hajszárítózom, nem borzolom a törölközővel. Egyedül a festéssel roncsolom, de az az egy, amiről nem szeretnék lemondani, mert nem tetszik az eredeti hajszínem.


Pluszban a fejbőröm ilyen hámlós, sebes. A fodrász ajánlott rá két terméket, de nem nagyon segít, ilyen réteges korpa keletkezik rajta, és száraz.


Nem tudom már mit tehetnék, hogy rendbe jöjjön a hajam, annyira igazságtalannak érzem.


2021. márc. 22. 19:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
hagyd abba a festést, úgy sem mész sehová. valószínűleg a festék okozza ezt az irritációt
2021. márc. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sok különböző termék helyett szerintem vegyél egy tényleg minőségi terméket. Olvass utána neten, hogy melyek a legjobb, legminőségibb termékek és próbáld ki őket. Nem tudom, hogy most olcsókat használsz-e, de az olcsó termékek szinte semmit sem érnek.
2021. ápr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!