Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A nivea bye-bye spot használ...

A nivea bye-bye spot használ valamit?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
én használtam a tonikját az jó volt meg az éjszakai krém is de a szárító ceruzától csak még rusnyább lett a patti
2010. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem a ceruza nem használt, aztán tönkre is ment, az éjjeli krém sem túl jó.

szerintem a garnier termékek jobbak

2010. aug. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a nappali mattosító krémjét szeretem,az éjszakairól sajnos nem tudok nyilatkozni mivel a nagymamám elvette a cuccaimból és amikor azt mondtam h az az éjszakai pattanás elleni krémem akkor azt mondta hogy az egy aloe verás kézkrém amit a nagybátyáméktól kapott*-*

A többi annyira nem hatott meg,amúgy ha problémás a bőröd akkor inkább vedd meg a la roshe posay effaclar termékcsaládot mert hihetetlenül jó,anyumnak is tele van az arca pattanásokkal és neki semmitől nem múlik el de az effaclar-tól pár nap alatt gyönyörű lett a bőre,még mindig jobban megéri drágábban venni mint olcsóbbat ami nem használ.

2010. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nem vált be..este bekentem reggelre még zsirosabbank éreztem tole a bőröm..ezáltal jöttek ki ujabbak..
2010. aug. 21. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
érdekes,hogy nektek nem vált be...én tonicot és ceruzát használok, és mind2 nagyon jó.
2010. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!