Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nivea fürdetöt használ valaki?

Nivea fürdetöt használ valaki?

Figyelt kérdés

Melyik tipust? Milyen? Nem szárit?

Én az olajosat gondoltam a babámnak,elég száraz a böre.

A testápolója milyen?


2010. febr. 1. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a Krémes fürdetőt használom. A kislányom bőre nem érzékeny, a fürdető nem szárítja. A testápoló fölösleges, csak akkor lehet szükség testápolóra, ha a baba bőre nagyon száraz, de akkor meg jobb, ha gyógyszertári fürdetőt használsz, mert az táplálja is a bőrt. (fürdetés előtt bekened vele a pici bőrét, majd a vízben lemosod róla)
2010. febr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Majdnem 8 hónapos,eddig a gyógyszertárit használtuk,de már képtelenség bekenni vele fürdés elött,annyira forog,kapálózik,meg amúgy utálja ,ha azzal kenem. Azért gondoltam,hogy egyszerübb ezeket a boltikat használni.

Amúgy csak az arca száraz,mióta hideg van.

2010. febr. 1. 08:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az arcára ne testápolót tegyél, mert abban nagyon sok a víz, kint akár fagyási sérülések is lehetnek tőle...még erre is jó a fürdetőkrém vagy használj direkt babáknak való arckrémet!
2010. febr. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az arcára is a gy.fürdökrémet használom,mielött lemegyünk is bekenem,mégis sokszor száraz.
2010. febr. 1. 09:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nivea nutri senzitive olajos habot használunk, nagyon szeretem, mert nem tiszta olaj, ezért nem ragad, hanem a fürdőhabban van egy kevés olaj. Kellemsen puha tőle a bőr és nem kell testápoló utána. Ja, és fini az illata!
2010. febr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!