Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki használ nivea sminkcucc...

Valaki használ nivea sminkcuccokat? Lehet kapni egyáltalán Magyarországon?

Figyelt kérdés

Egy világfelmérés alapján a nivea sokkal jobb a nála 10x drágább sminkcuccoknál (vagyis nem annyira károsítja a bőrt). Nekem eddig egy szemillaspirálom van és egy szemceruzám. Mindegyikkel fantasztikusan megvagyok elégedve. a spiráltól műszempillahatást kapok durván..a szemceruza meg nem kenődik és szénfekete a színe.

Ezeket németországi nyaralásom alatt vettem. De Magyarországon eddig nemtaláltam...:(


Valaki tudna segíteni hogy hol tudom beszerezni a cuccokat? Esetleg tapasztalat ? Más is használja?


2010. aug. 29. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nivea smink? O.o Nem is hallottam még róla, látni meg aztán biztos nem láttam még sehol.

Szerintem ezeket (még) nem lehet kapni Magyarországon, legalábbis ha DM meg társaiban nem lehet kapni, akkor gondolom máshol sem. :S


Annak esetleg utána lehetne nézni, hogy külföldről rendelhető-e Magyarországra.

2010. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a rendeslés jó majd körülnézek viszont a szállítási költség szerintem elég drága lenne.

Amúgy tényleg nagyon jók . Rengetek sprilát hazsnáltam de mire elég hosszu lett az én pici szálaimból addira törni lehetett róla a festéket stb. viszont ezzel 10 x iss áthuzhatom csak hosszabbítja ...az alapozót csak a boltba próbáltam a kezement sajna nemvolt nálam elég pénz. De azis eszméletlen jó..meg az a teszt is nagyon tetszett hogy anyagtartalmilag jobbmint az ilyen dior meg társai...

2010. aug. 29. 12:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem használom, de gondoltam már rá.

Itt a boltjuk:

[link]

2010. aug. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyonszépen köszönöm
2010. aug. 29. 12:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Én általában Nivea visage young szinezett hidratálót használok alapozónak, de van még ilyen esti pattanáselleni krémem is van (bár az nem igazán sminkcucc) és én is teljesen megvagyok vele elégedve. A rossmannban vettem :D
2010. aug. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!