Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetek újra szőke? Többi...

Lehetek újra szőke? Többi lent! :)

Figyelt kérdés
Gyermekkoromban telfölszőke voltam, amit nagyon szerettem... Manapság eléggé bebarnult, ami eléggé zavar mert tényleg nagyon szerettem szőkének lenni.Tehetek ellene valamit, hogy újra szőke legyek? Hajfestést nem szeretnék! Vagy anélkül már esélytelen a "régi" hajszínemet vissza kapni?

2021. márc. 13. 20:46
 1/5 anonim válasza:
51%
Legyél kint sokat a napon, attól világosabb lesz :)
2021. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Festés nélkül nem fog menni, főleg a tejfölszőke. Én is ugyanígy jártam mint te, kb 3 éves koromig ilyen fehérbe hajló világosszőke voltam, aztán fokozatosan sötétedett. Szőke maradtam, de azért sötétebb, valami ilyesmi: [link]

Aztán ez lett szőkítve és festve, és így olyan most mint régen, a Nap se tudja sajnos annyira leszívni nyáron hogy árnyalatokat világosodjon.

2021. márc. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

tejfölszőke? :D

az meg milyen szőke?

én voltam szőke de erről még nem hallottam...

2021. márc. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Egyébként a naptól nyáron eléggé kiszoktam szőkülni! :)


Festeni azért nem szeretnék mert még ahhoz kicsit fiatal vagyok...


Utolsó:amikor valakinek annyira világos a hajszíne, hogy már szinte "fehér".

2021. márc. 14. 09:55
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as: fodrászatokban inkább platinaszőkének hívják, valószínű azért nem hallottad még így
2021. márc. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!