Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkéből feketét ?

Szőkéből feketét ?

Figyelt kérdés
Sötétbarna az eredi hajszinem és már lassan 3 éve szőke vagyok. Nagyon belefáradtam hogy örökké nôl le vagy sárgul be(pedig mindig minőségi dolgokat használok a hajamra es próbálok ügyelni rá ) de hát a szokites mocsok dolog.. nem tudom növeszteni mert szakad le és nagyon csúnya hajam lett de az eredi haj szinem soha nem kellenne többet . A feketén gondolkoztam csak nagyon felek hogy nem állna jó. Nincs az a halvány bőrszínem a szemem is sötét barna sokan mondtak lehet találna de sokan azt is hogy ne..elfigyeltem mindenen feketét amennyire akarjak annyira növesztik a hajukat és a legtöbben nincs is megtörvel a haja nagyon durva..pedig a feketére is mondjak hogy mocsok erős festék..esetleg tudtok valami ötletet adni? Valami olyan létezik hogy befestem a hajam s majd kikopik egy két haj mosás után?es persze nem rontsa el a szőke hangszínt ha véletlenül nem állna jól..maga a festéket nem próbálnám ki mert megint 4ev kellenne hogy elerjem ezt a szőke szint és még jobban tönkre menne ,tudtok valami ilyen” kiprobalos” cuccot ?

2021. márc. 12. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem semmiképp, a festett fekete szerintem nem szép amugy se és nagyon is károsít az is, plusz lefogja dobni a színt. Szerintem valamilyen barnára festesd be mindenképp nagyon jó helyen, nagyon minőségi festékkel és számíts rá, hogy 2x tuti kell majd festeni, mert azt is ledobja és enyhe zöldes árnyalatú egy idő után bizonyos fenyekben. Előtte vagass néhány centit bármekkora is a hajad azt nagyon javaslom. Használj balzsamot, pakolást, szerumot, hajvegapolo, hajolaj ilyesmiket. Gondolom néhányat most is használsz de tenyleg nagyon apold.. Szedj rá mindenféle vitaminokat, kollagént, figyelj az egészséges étkezésre, igyál nagyon sok vizet. Nincs rosszabb egy egészségtelen, festett lenott sárga akármi hajnal. Nagyon remélem tudtam segíteni, sok sikert!

18l

2021. márc. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%

A sötét színezők megmaradnak a hajban.


Ami segíthet a lenovesben az egy balayage. Lehet csak a tőt is festeni ilyen módszerrel.


A lényeg, hogy ne hirtelen felindulásból változtass.

2021. márc. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!