Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert lesz barna egy 9.1-es...

Miert lesz barna egy 9.1-es szoke hajfesték a hajamon???

Figyelt kérdés

Az en hajam szerkezetével lehet a baj???


Vagy vörös pigmentek vannak a sotetszoke hajamban?


Elkezdtem magam festeni. Tudtam,hogy nem lesz hasonlo szin mint a dobozon, dehogy 9.1es vilagos szokebol kb vilagos barna??? Ez nem abszurd?!


Tipp? Mit ajánlatok mivel menjek at rajta? Egy napszitta szöszi szint szeretnék elérni,de nem vilagos barnat..

Lehetséges?



2021. márc. 13. 20:17
 1/6 anonim válasza:
Fugg attol hogy milyen a sajat eredeti hajszinedymeg fugg attol hogy mennyi ideig hagytad hatni meg stb
2021. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sötét szoke az eredetim. Ilyen fakó élettelen hamvas sotetszoke.


A festéket 30percig hagytam rajt. Igy valami ötlet?

2021. márc. 13. 20:28
 3/6 anonim válasza:
Velem,már meg esett olyan is hogy nem az a szín volt a tubusba mint ami a dobozon volt,nem lehet hogy ez történt.?
2021. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pont a férjemnek ugyanezt vetettem fel! Hisz egy sotetszoke hajon hogy válik mar barnava a 9.1es nagyon vilagos hamvas szoke?! Meg azt is beszéltük, hogy nem e rossz cucc volt,mert total híg volt. En még ilyen viz állagú festéket nem ertem!


De ha ossze is cseréltek, hiába reklamálok!

Megneztem vásárlása elott youtubon jo par videót akik konkrétan ezt a festéket használtak es szep szokek lettek! Egyik se lett barna!!! Ki vagyok akadva!

Szomoru is vafyok,hogy soha nem érem el a szoke hajat. Se otthon,se Fodrasszal.:/

2021. márc. 15. 06:47
 5/6 anonim válasza:
Eloszor le kellene teljesen szivatnod a sotet szin olyanra amilyenre szeretned,es aztan be festeni szokevel ,ugy lehet jo lenne :)
2021. márc. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt viszont nem merem egyedül, főleg otthon. Tuti sarga, narancssárga lennek. Ki tudja mennyire fedné el a választott szin. Te mar szokitettel?
2021. márc. 17. 11:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!