Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg ennyire hasznos...

Tényleg ennyire hasznos lenne? Akik értenek a bőrhöz, segítetek?

Figyelt kérdés

Rémesen csúnya volt a bőröm, és vettünk egy csomó kencét, Ordinaryt, meg CeraVe-t is, azokkal kentem a bőröm fél évig, de nem használt.

De aztán nagyim vett nekem egy TiniTonikot, mert hogy azt használták amikor anyum kicsi volt, és egy hónapja azzal mosom le az arcom, és gyönyörű a bőröm. Nem tudom mit higgyek, most ez az előbbi termékek utóhatása, vagy ez az ősrégi márka tényleg hasznos???

Valaki, tapasztalatok?


2021. márc. 10. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ez melyik termék pontosan. De a tiniknek való tonikok a létező legrosszabb opciók, amit nagyid vehetett neked. Tudod miért?


Mert alkohol van benne (illetve, sokszor tele nyomják parfümmel). Ami ugyan valóban csökkenti a bőr zsirosság és olajosság értetét, de közben meg leszárítja a bőröd. Pontosan ezek azok a termékek, ami rövid távon jónak tünnek (azt hiszed, segítenek), de közben meg rosszat teszel vele a bőrődnek.


Miket vettetek a The Ordinary-tól és Cerave-től konkrétan?

2021. márc. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

mondjuk onmagaban semmit nem er, ha egy jo markabol ossze-vissza felvasarolsz mindent, aztan azt se tudod, mire valo es hogyan kene hasznalni. milyen termekeket hasznalatal es hogy allitottad ossze a rutinod?

ahogy az 1. valaszolo is irja, a tini tonik nem csinal mast, csak szetszarit, hosszutavon szetcseszi a borod.

2021. márc. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tini tonik rövid távon hatásosnak tűnik, (szerintem így is kéne használni, egy nagy pattihullám idején 1-2 alkalommal, vagy ha annyira sebes az arcod hogy esélytelen hogy fertőtlenítés nélkül elkezd gyógyulni) de hosszú távon a bőr elkezd hozzá alkalmazkodni, és az egész csak rosszabb lesz.
2021. márc. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!