Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vilagos boru lanyok alapozo...

Vilagos boru lanyok alapozo ugyben segitetek?

Figyelt kérdés
vilagos szinu alapozo kene de nagyon vilagos..es olcso es a ket szempont most a legfobtosabb...persze jo lenne ha emellett tartos lenne jol fedne (bar veszek melle korrektort) nem tomitene el a porusokat es stb..de most csak ez a lenyeg..es csak az irjon aki tenyleg tud valami vilagos alapozot...es ne bb vagy cc legyen mert azok nem fednek nagyon es en pattanasos vagyok sajnos..es annyira nem jo a korrektor sem. koszii

2015. máj. 30. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem az alapozó tünteti majd el a pattanásaidat hanem a korrektor. Az való arra. Amúgy a pink pandán lehet kapni fehér alapozót amivel ki lehet világosítani.
2015. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy,akkor az Ó utcai sminkes boltban a Paris Berlin Le Fluid alapozó 0-ás színét próbáld ki.Nagyon nagyon világos a színe,tartós,vízálló,nem kopik le és tökéletesen fed.Azt írod olcsó...Ez 6000Ft,DE 100!ml-es,tehát 3x több van benne,mint az átlag alapozókban,amik 30ml-ek.Szinte az összes alapozó csak 30ml-es.Ebből van kisebb is amúgy,de ez jobban megéri.
2015. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én rendeltem egy ilyen alapozó világosítót, mert nekem is iszonyat világos a bőröm. Igaz, hogy így többe kerül, viszont sokkal jobb mintha hatvan árnyalattal sötétebb alapozóval mászkálnék. :)

[link]

Ez van megrendelve nekem, abszolút megbízható az oldal is, és sokat segített nekem ez a kis világosító. :)

2015. máj. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen tudtam hogy valaki ide irja hogy korrektort hasznaljak...koszonom de leirtam hogy azt is hasznalnak az alapozo melle de elsosorban kene egy jo alapozo nem gondolod?? na mindeggy a masodik valszolo koszonom utana neztem jokat irnak rola es pesti is vagyok de tenyleg fontos hogy olcso legyen mert atmeneti lenne es nem akarok sok penzt kidobni ra. a harmadik valaszolonak meg szinten..jo dolog lehet meg nem is az oldallal van baj..csak az ar.:s tehat nincs semmi vilagos jo arban levo alpozo?:((
2015. máj. 30. 21:51
 5/11 anonim ***** válasza:

de van, csak ez a fehér alapozó azért jó, mert bármilyen, már meglévő alapozót is kivilágosíthatsz vele. akármilyen fehér a bőröd.

de a rimmel lasting finish nude, maybelline affinitone 24h, maybelline better skin super stay, és a manhattan pumpás alapozói között vannak igazán világos színek. nekem nagyon fehér a bőröm, passzolnak, de a fehér alapozóval az igaziak még ezek is.

2015. máj. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Rimmel lasting finish nude 01-es árnyalata nagyon világos. A fedése közepes, de korrektor mellé nem is kell nagy fedés. 2000 ft alatt van. Mondjuk nekem beleült a pórusaimba, ezért nem szerettem.

Nem tudom mi bajod a BB-kel, mert annak is épp annyi a fedése mint egy átlagos olcsó alapozónak. Pl Eveline mattító BB-nek nagyon jó fedése van, főleg 2 rétegben ecsettel felkenve, és olcsó + hidratál is. Nem tömíti el a pórusokat, én is ezt használom pattanásos, pirosas bőrre, nagyon jól fed mindent.

2015. máj. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ja és írtad hogy nem jó a korrektor? A fő fedést pedig az adja, szóval abból kéne egy megfelelőt beszerezned + a használatát megtanulni, pl Catrice Camouflage elfedi még a sötét anyajegyeket is, feltéve hogy ecsettel kened fel normálisan és nem kézzel maszatolod szét. Igazából mindegyik korrektort ecsettel érdemes használni. Kivéve a folyékonyat, de az nem is pattanásokra való.

De ezek csak jó tanácsok, tudom milyen a pattanásos bőr, sokat kerestem rá a megfelelő termékeket, és az olcsók sajnos ritkán válnak be. De a korrektorokkal csodákat lehet művelni ha jól használod.

2015. máj. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hófehér bőrűként ajánlom a Rimmel 25 órás alapozóját a 01 (vagy 001)-es árnyalatban, illetve a maybelline affinitone 09-es opál rose nevű alapozót.

Mind a kettő 2000 Ft, de akár hónapokat is kibír, ha nem kensz magadra "kg-okat".

Illetve személyes tapasztalat: A púder is sötétíti valamennyire, ezért használj átlátszó púdert :)

2015. máj. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
juj koszonom a valaszokat:)) es felre ertettel nem ugygondoltam hogy nem jo a korrektor csak alapozo is kene hozza..igaz en irtam kicsit hulyen...de egyebkent pont a cartice korrektor utan kutatok mar jo ideje...es nem talalom esetleg ebbe tudna segiteni valaki aki budapesti?
2015. máj. 31. 10:40
 10/11 anonim ***** válasza:
hát az affinitone-nál az opal rose nem éppen a legvilágosabb, hófehér bőrre a 03-es light sandbeige is sötét egy kicsit...
2015. máj. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!