Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha nem merem...

Mit csináljak ha nem merem befesteni a hajam barnára?

Figyelt kérdés

Mármint, nagyon szeretnék barna hajú lenni. Ilyen semmilyen sárgás szoke hajam van, es zold szemem, sotet szemoldokom es feher borom.

Evek ota gondolkozom a barna hajon de félek hogy esetleg nagyon rosszul all, akkor a visszaszokites megjobban szetroncsolja a hajam mint a festés, illetve hallottam eleg sok tortenetet arról, hogy a festett barna hajnak fényben voroses arnyalata lesz, pl ezt sem akarom semmikepp..



2021. febr. 11. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Jobb fodrásznál van paróka, azt fél tudod próbálni.

Rengeteg virtuális frizura próba app is van mobilra.

A fodrász is megmondja, hogy jól állna-e.

A festett barna sajnos csak akkor szép, ha fodrász festi. A vörös árnyalat ellen mosd hamvasító samponnal.

Egy kimosható színező samponnal esetleg tehetsz egy próbát. Az az a kis tasakos, ami egy összetevőből áll.

2021. febr. 11. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Vannak olyan weboldalak,ahol az arcképes fotódra rá lehet próbálni,különböző hajformákat a hajszinekkel együtt.
2021. febr. 11. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Nyírd le kopaszra akkor inkább.
2021. febr. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Hajszínezőt próbáld ki. Az kikopik pár mosás után. Aztán el tudod dönteni, hogy tetszik-e az eredmény és akkor befested tartós festékkel.
2021. febr. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Èn ugyanígy voltam a vörössel, csak nekem sötèt a hajam. Fèltem, hogy fog állni. Aztán vettem kb 3000-èr egy felcsatolhatós póthajat mert pont az az árnyalat volt amit szerettem volna. Felpróbáltam ès kiderült, hogy teljesen feleslegesen dilemmáztam. A zöld szemem amit a sötètbarna hajam "elnyomott" kb ragyogott mellette, a bőröm is sokkal tisztábban, egèszsègesebbnek tűnt. Úgyhogy bementem a fodrászat a, vittem a póthajat is ès megmondtam, hogy ezt az árnyalatot szeretnèm. Szerintem vegyèl te is valami parókát/póthajat nem feltètlenül kell drága minősègi darab úgyis csak próbára kell, nem állandó hordásra. Ès azt mutasd meg a fodrásznál, hogy olyat szeretnèl. :)

Persze a fodrász is tud ajánlani, hogy szerinte mi állna jól, de nekem valahogy sosem tetszettek azok az árnyalatok amiket ő javasolt. Inkább megnèzem magam "èlőben" egy póthajjal/parókával.


Èn szemèly szerint ezeket a hajválasztós applikációkat nem ajánlom, mert a kamera sokszor torzít picit pl nem olyan árnyalatú a bőröd fènykèpen mint èlőben. Èn kipróbáltam egyszer a szőke haját ilyen applikációval kb úgy nèztem ki vele, mint egy modell gyönyörűen állt. Aztán èlőben felpróbáltam egy ugyanolyan parókát ès mondanom sem kell, hogy áldottam az eget, hogy nem kèrtem időpontot a fodrászhoz... viszont a sötètszőke meg jól állt èlőben, meg az appon is. Ja ès egyèbkènt pont az a vörös állt borzalmasan nekem virtuálisan, mint ami èlőben meg szuperül ès mindenki dicsèri.Tehát támpontnak jók az ilyen alkalmazások, de 100%ban azèrt nem adnèk rájuk.

2021. febr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!