Szőke haj festése?

Figyelt kérdés

Remélem olvassa valaki aki ért hozzá :)

Szőkítve lett a hajam, utána Berrywell 13.92-es festékkel lett befestve. Egész jó színe lett de nyilván még volt kicsi sárgás beütése és már volt lenövésem is. Eltelt egy hónap és ma befestettem Berrywell 13.18-as festékkel, huu és teljesen zöld meg kék lett a hajam. A zöld és kék színt sikerült kiszedni egy L'Oreal színeltávolítóval de az meg ronda sárga színt produkált az egész hajamból. A kérdés az lenne, hogy erre a sárga színre rá merjem e kenni a 13.92-es festéket amivel legelőször is festve volt? Nem lesz esetleg attól is zöld? Voltam már fodrásznál kétszer is, de kicsi város nem túl jó fodrászokkal, onnan szintén sárga fejjel távoztam. Remélem valaki ért ezekhez a festékekhez és tud nekem tanácsot adni :) köszönöm előre is.



2020. dec. 29. 18:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Garnier szőkitő amihez van szőkítőpor is a dobozban.

Azon mentem át egy palette hamvas szőke festékkel és schauma hamvasító sampont használok. Azért azt hozzá teszem, hogy nem egymás után azonnal szőkítettem, hanem 1 hetet vártam. Fontos, hogy ne moss előtte hajat jó pár napig, hogy jó zsíros legyen a hajad mert úgy nem csípi ki a fejbőrt a festék.

2021. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) igen mindenképpen várok vele még én is, vágattam is belőle, nem akarom hogy tönkre menjen.
2021. jan. 1. 21:58
 13/13 anonim ***** válasza:

Írj mindenképpen, hogy sikerült.

Én ezzel a technikával már festéket is szedtem le róla, eddig mindig sikeresen.

2021. jan. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!