Szőke haj festése?

Figyelt kérdés

Remélem olvassa valaki aki ért hozzá :)

Szőkítve lett a hajam, utána Berrywell 13.92-es festékkel lett befestve. Egész jó színe lett de nyilván még volt kicsi sárgás beütése és már volt lenövésem is. Eltelt egy hónap és ma befestettem Berrywell 13.18-as festékkel, huu és teljesen zöld meg kék lett a hajam. A zöld és kék színt sikerült kiszedni egy L'Oreal színeltávolítóval de az meg ronda sárga színt produkált az egész hajamból. A kérdés az lenne, hogy erre a sárga színre rá merjem e kenni a 13.92-es festéket amivel legelőször is festve volt? Nem lesz esetleg attól is zöld? Voltam már fodrásznál kétszer is, de kicsi város nem túl jó fodrászokkal, onnan szintén sárga fejjel távoztam. Remélem valaki ért ezekhez a festékekhez és tud nekem tanácsot adni :) köszönöm előre is.



2020. dec. 29. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szegény hajad..
2020. dec. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ne is mondd.. Már bánom hogy belevágtam :( de nyilván így nem maradhatok.
2020. dec. 29. 18:50
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Sajnálom, hogy nem tudok valahogy segíteni.

De milyen volt az eredeti hajszíned? Barna?

2020. dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen barna voltam valamikor. Többféle színű volt már az évek során, de így még sose jártam mint most. Még az a szerencse hogy vastag szálú és sűrű hajam van. :(
2020. dec. 29. 19:06
 5/13 anonim ***** válasza:
Ohh hát remélem megmarad viszonylag egészségesnek a hajad.
2020. dec. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. dec. 29. 20:54
 7/13 anonim ***** válasza:
Őszintén kérdezem, miért kísérletezel otthon, ha nem értesz hozzá? A fodrászok nem azért tanulják évekig, mert annyira Hu de könnyű, na meg azért valljuk be van akinek több év után sem megy. A legjobb amit tehetsz, hogy elmész egy jó fodrászhoz és rábízod..
2020. dec. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Őszintén mondom neked, hogy 30.000 Ft hagytam ott a fodrásznál és szintén sárga hajam volt, kétszer. Most sem ugrottam be egy drogériába és vettem meg az első dobozos festéket mert tetszett a rajta lévő nőnek a hajszíne. Fodrászkellékes boltban hagytam nem kevés pénzt a festékért csak mint utólag kiderült nem jót adott az eladó, és hoppá zöld hajam lett. Igen, valóban nem értek hozzá és pont ezért bátorkodtam itt megkérdezni nincs e valaki aki kiigazodik a hajfestékek számában, nehogy újra így járjak. Köszönöm válaszod azért :)
2020. dec. 30. 07:22
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én természetes sötét barnából így lettem hamvas/platina szőke:

Szokito poros szőke hajfestekkel bekenem a hajam ahogy a dobozon volt annyi ideig stb mindent betartva.

Ebből lett egy "szép" citrom sárga hajam, utána hamvasito sampont használtam, és rá egy hétre a nagyon sárga tincseket újra szokitoporos festékkel kentem át.

Majd pár nap múlva újra befestettem de akkor csak egy sima hamvas szőke festékkel, abban már nem volt szokitopor.

Meg a hamvasito sampon és balzsam is szükséges.

Most egészséges hófehér hajam van, és senki nem mondja meg, hogy nem fodrász csinálta.

2021. jan. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó :) milyen szőke festéket használsz? Én is használok hamvasítót de nem látok nagy változást tőle. Abból milyen fajtát használsz? :)
2021. jan. 1. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!