Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Adjatok tippet mit csináljak?!...

Adjatok tippet mit csináljak?! Elrontotta a fodrász a hajam nagyon

Figyelt kérdés

[link]


ilyen színű lett,sötét barnából csinálta.menjek vissza reklamálni? vagy fessem itthon újra? nagyon ronda így nem merek utcára menni :S:S


2010. aug. 12. 23:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

már ott meg kellett volna mondani hogy nem éppen ilyenre gondoltál, a minimum lenne hogy befesti ingyen bár a festék így is eléggé roncsolja a hajat nem hogy ilyen sűrűn egymás után.

otthon egyébként milyenre festenéd? mert szerintem a szőkével jobb ha nem kísérletezel magadnak mert látod még a fodrász is elrontja

2010. aug. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát sötét szőkére gondoltam. nekem ez túl világos és furcsa nagyon. mondtam a fodrásznak hogy nekem ez így nem pálya,azt mondta hogy szoknom kell magamon ezt a színt :S soha többé nem megyek új fodrászhoz az tuti,maradok a rég beválltnál. Amúgy nagyon szörnyű a színe? Az igazat :)
2010. aug. 13. 00:06
 3/13 anonim ***** válasza:

hát.....:S

szerintem egy szép csokibarna jobb lenne...

2010. aug. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

az alja nem vészes...bár én nem szeretem ezt a hirtelen szőkét....


sztem azért is rontotta el mert egyből ilyen világosra szívta le....barna hajból ez több hónapos folyamatnak kellett vna lennie..nem így mint vmi hülye gyerek egyből leszívom tejföl szőkére...ezért narancssárga a teteje....

nekem így nem tetszik....én a helyedben másik fodrászhoz mennék h ő csináljon vele vmit, általában 2 hetet azért szoktak ajánlani h várj.

2010. aug. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4%
Hát, hogy ezt nem fodrász festette az biztos. A szárításon is látszik, de ha nem rögtön azutáni a foto akkor is. Én nem hiszem el, hogy ezt egy fodrász tette volna. Te kísérleteztél otthon! Sohasem fogom megérteni, miért kell ilyen drasztikus színváltoztatást művelni. Akik festik a hajukat ( hirtelen drasztikus hajszínváltoztatás) azoknak soha a büdös életben nem lesz az eredeti hajszínük. SOHA! Elcseszitek magatokat teljesen! Felesleges! Az eredeti hajszín áll a legjobban mindenkinek! Hogy ezt miért nem lehet felfogni? De én tőlem..majd kihullik a hajatok, úgy néz ki már most is mint a söprű, nem fog normálisan megnőni, a csillogását is maximálisan elveszti. Ne csináljátok ezt! De most már aztán hiába mondhatom sajnos. Majd legközelebb okosabb leszel:) Amit tanácsolok, hogy várj pár hetet, és utána keress egy másik fodrászt! Vágass belőle SOKAT, festesd egy olyan színűre, ami hasonlít az eredetihez. hagyd lenőni ( ha hasonlít az eredeti hajszínedhez, alig fog látszódnia lenövés), majd hagyd meg természetesen:) Ezt ajánlom! Ápold rendesen! Hetente csak KÉTSZER mosd meg! Tegyél rá olívaolajat! Mindenféle balzsamot, hajvégápolót, stb. Ha szerencséd van és ügyes vagy még helyre hozhatod a hibádat kb. egy év alatt! Hajrá! Bocsi a lecseszésért, de ez kell mindenkinek, hogy felfogja, hogy mit szabad, mit nem és hogy hibáztál! Én drukkolok neked! :) Remélem megfogadod a tanácsom és azok is akik veled egy cipőben járnak.
2010. aug. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja és annyit még hozzátennék, hogy hogyha fodrász festette mégis, akkor az eszméletlenül, brutálisan pocsék egy "fodrász".
2010. aug. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
07:57-58-osnak teljesen igaza van! Fogadd meg a tanácsait! Még annyit hozzátennék, hogy valami fiatalos, divatos, "formás" frizurát vágass magadnak, mivel semmi formája nincs. csak úgy lóg. Egy kiadós vágás nagyon jót tenne neki! Hány éves vagy am? Mert akkor ajánlok frizurákat, csak tudnom kell hozzá milyen korú vagy.
2010. aug. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
de fodrász festette.most végzett egy éve. én magamnak szebben befestem. 14 éves kromban magamnak festettem mindenféle színre,sosem volt ilyen problémám. fazonra most nincs vágva mert kimondottam növesztem egy fazonhoz,mindenképp olyat szeretnék. Azért mentem kezdő fodrászhoz mert itt a kerületben 14 ezer alatt nem úsztam meg edig sehol a vágást+festést,megpróbáltam ólcsóbban kijönni. Ma átfestem magamnak,majd linkelek milyen lett :) 21 vagyok egyébként. köszi a tippeket
2010. aug. 13. 12:07
 9/13 anonim ***** válasza:
huuuuuuuuuu hat ez nagyon durva lett,erre mondjak,hogy olcso husnak hig a leve valamint,hogy tul szegenyek vagyunk ahoz,hogy olcso dolgokra koltsunk.ezert szerintem is fogadd meg az elozok tanacsat es kovetkezokor menj el egy profibb fodraszhoz.ilyen fajta szokitesssel mar en sem kiserleteznek otthon.de remelhetoleg meglehet menteni.
2010. aug. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

igen sajnos igaz a mondás hogy túl szegények vagyunk ahhoz hogy olcsó dolgokat vegyünk.

[link]


ilyenre szeretném majd levágatni,ezért kell még picit növeszteni.ezért áll most hülyén :D

2010. aug. 13. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!