Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Fodrász elrontotta...

Lányok! Fodrász elrontotta már a frizuráitokat? Hogyan rontotta el? Mit tettetek utánna?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 15:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly októberig vasaltam a hajam, és elmentem fodrászhoz, de nagyon hülyén vágta a frufrumat, és kivasalva valami katasztrófa volt..ezért onnantól kezdve nem vasalok hajat, úgy hagyom amilyen eredetileg, göndör. :_D
2011. júl. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer úgy dauerozta be,hogy úgy nézett ki mint a birka szőre..A vállig érő hajam a fülemig be volt göndörítve..Nagyon pipa lettem,mert el is égette a hajam rendesen.Én egy fillért sem fizettem neki,és elmentem egy másik fodrászhoz.Ott kiegyenesítették amennyire lehetett,és az égett részt teljesen levágta.Végül is lett egy hullámos rövid hajam..
2011. júl. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak elrontotta, még sohasem volt normális frizurám. Ezért inkább nem is járok fodrászhoz, csak hagyom nőni.


Általában lépcsőzetesre vágja, frissít a végein, és akkor száll az egész hajam, és puding formája van, vagy mintha a mesebeli pompom ülne a fejemen.

Egyszer kinéztem egy frizurát egy képen, levágta a vállig érő hajam kb. állig érőre és kétoldalt lefésülte. Nagyon megbántam, egy évig csak összefogva hordtam.


Már próbálkozni sem merek, belenyugodtam, hogy rajtam senki sem segíthet. :)

2011. júl. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Rontott már el vágást is, két fodrász is. Az egyiknek azt mondtam, valami divatosat kérek, erre levágta olyanra, mint anyukámé. A másiknak elmondtam, mit szeretnék, de nem bírta megcsinálni, csak harmadik alkalommal.

Egyszer volt dauerolva a hajam, az szuper volt, nem göndörödött be, de hosszában végigrepedtek a hajszálaim. Meg egy szőke festést csinált meg egy másik úgy, hogy látszott, meddig ért a lenövés. Jó sokszor megjártam velük :D

Most nem festem, és növesztem, így egy évben egyszer levágja a végét, azt bárki meg tudja csinálni :)

2011. júl. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%
Nekem egyszer becsavarta a hajamat, azt mondta jól fog állni. Vállig érő hajam van, ami összeugrott egészen a fülemig... Úgy néztem ki, mint egy öregasszony.:D Haza értem az volt az első,hogy hajat mostam.:D
2011. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kértem,hogy divatos frizurát vágjanak.

Csinált a fodrász egy Peggy Bundy frizurát.Feltupírozta,és 1 kiló hajlakkot fújt rá. A fiam végig röhögve jött haza vele.Otthon az első dolgom volt,hogy hajat mostam,majd begumiztam..

nagyon sokszor amikor úgy mentem,hogy nincs ötletem a fodrászra bízom magam,akkor egytől egyik kleopátra frizurát csinálnak..Ma már ritkán megyek fodrászhoz..HA mégis akkor rögtön mondom,hogy se fél oldalas frizurát,se Kleopátra frizurát,és se tupírozást,hajlakkot nem kérek.Ha csak ennyire képes akkor le sem ülők a székbe.

2011. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
ötlete nem volt, de a fodrásznak van ilyen újsága aból választottam ki. olyan hogy hátul rövidebb elől hosszabb. mondtam neki hogy hátul nem kell olyan rövid vállig érő legyen és onnan vágja úgy. erre levágta tövig. mondom szuper lett. ugyanaz a hajam utolérte magát úgyhogy megint mentem vágatni ugyan ahhoz. és még rosszabbra csinálta. majd linkelek képet de most sietek.
2011. júl. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Volt, hogy túl rövid lett, azon túltettem magam, gyorsan nő a hajam.

Legutóbb nagyon rövid, idióta frufrut vágott, akkor elcsatolva hordtam, de úgy meg úgy néztem ki, mint egy tízéves... Azóta nem bízok rá semmi komolyat.

2011. júl. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Elmentem a fodrászhoz mert bilis hajam volt. mint akire rátették a bilit és körbe vágták. A fodrász annyit csinált hogy megfogta a hajam tetejét(csak a tetejét) és levágta tök egyenesre...így kaptam dupla bilis hajat...
2011. júl. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem uncsitesóm fodrász így hozzá járok,de nem szokta szépen megcsinálni a frufrumat és anya elvitt egyik barátnőjéhez.

[link]

ilyen hajat néztem ki csak pár centivel hosszabbat. Levágta egyáltalán nem úgy néztem ki mint amire számítottam és életemben először napokig sírtam. Majd megoldottam sapkákkal,hajgumival stb. De amikor láttam hogy az első tincseket a két oldalt nem ugyanolyan hosszúra vágta (kb 3cm különbséggel) újra sírtam napokig. Pokoli volt,de anya nem engedte,hogy levágassam unokatesómmal. Azóta nem jön velem fodrászhoz :D


14L

2011. júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!