Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Fodrász elrontotta...

Lányok! Fodrász elrontotta már a frizuráitokat? Hogyan rontotta el? Mit tettetek utánna?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 15:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%
Igen rontották már el a hajam, kb majdnem mindig, amikor elmentem a fodrászhoz. Mindig sírva nézek a tükörbe, mikor befejezik a frizurám.. Csak azt nem értem, hogy miért olyan nehéz pl.akkorára levágniuk, amekkorára elmagyarázod, hogy vágja, a stílusról meg ne is beszéljek. Hogy lehet az, hogy a baránőm, aki nem fodrász pontosan ugyanugy le tudja nyírni, ahogy szeretném, egy iskolázott fodrász pedig tizedszerre is elb....a. Most erősen növeztem, mert vállig érő helyett fülig érőre vágták, és még azt is valahogy össze muszaj fognom, mert ocsmány a stílus is.
2011. júl. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Hú, egyszer... én direkt rövid fazont szerttem volna, mert már untam a hosszú. A vállam alá ért a hajam és elmentem... a kép amit vittem tök jó volt, bár rövid, de tényleg jó... nos, a végeredmény is rövid lett de annyira borzasztó, hogy úristen... még most is kiráz a hideg... már a fodrásztól is sírva jöttem ki. Akkor kezdtem el hajvasalót használni, mert hullámos a hajam és a frufrum meg mindenem borzasztó volt. Úgy néztem ki mnint egy fiú, és most nem túlzok. A fordrászt persze lecseréltem (anyukám fodrásza....) és újhoz mentem. Azóta nem merek semmi drasztikusat csinálni a hajammal, csak pár centiket engedek vágni. Körülbelül most, 5 évre rá nőtt meg olyan hosszúra a hajam, mint amilyen a "baleset" előtt volt.
2011. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálam konkrétan nem rontotta el, csak mondtam neki, hogy vágjon 5 centit, és 15-öt levágott. Ez volt kb. 6 éve, azóta magamnak vágom a hajam, nem voltam fodrásznál. A 95%-uk amúgy is mindig többet vág, mint amit kérnek. Barátnőm elment a fodrászhoz derék alá érő hajjal és egy kicsit akart vágatni a végéből. Az elmebeteg fodrász meg levágta neki hátközépig érőnél rövidebbre. Na hát ő is kiakadt, és inkább magának vág mindig egy kicsit belőle.
2011. júl. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindig elrontotta, ahányszor mentem. Pár éve volt az, hogy szőke és vörös tincseket akartam bele rakatni vékony csíkokban.Naggyából 4 tincs volt szőke és 3 élénk, rikító RÓZSASZÍN és ennyi is volt a hajam... (neki ezek voltak a vékony tincsek). Aztán szépen kiszáritotta és úgy néztem ki, mint egy rikitó rózsaszín oroszlán.
2011. júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
*beszárította
2011. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Én fodrász agyok,de én is megjártam már:)

Még tanuló koromban,megkértem az oktatóm egy elég egyedi haj ágására.Hátul tüsiset elől pedig 2 hosszabb tincset szerettem volna.

A két hosszabb tincs kb 5cm lett és ugy néztem ki mint akit nyakonvágtak egy szívlapáttal.

Sajnos nagyon sok olyan fodrászt engednek ki a sulikból,akik még meg sem tanulják a szakmát,vagy a vizsgafeladatokat igen,a többihez meg nem is konyítanak.

Főleg a rosszabb sulikban.

Az én osztályom fele megbukott és a arátnőm(aki szintén bukott)ment pótmeccsre és mondta,hogy mindenkit átlögdöstek.

Sajnálom,hogy ennyi ember haját elrontják:(

És igaz,hogy mindíg többet ágnak mint az ember kéri,ki érti ezt...még én sem:)

2011. júl. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
bocsi a "v" és "b" betűk lehagyása miatt:)
2011. júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
0%
Hát nekem a múltkor nem a hajamat rontotta el, hanem az életem elmentem egy vak fodrásznőhöz és a bolondja levágta a péniszem...:/
2011. aug. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Általában hála a jó Istennek csak addig van gond a fodrászok által kapott frizurámmal, amíg meg nem mosom. Ugyanis nekem nagyon lelapuló, szögegyenes, vékony szálú hajam van. Csak úgy lehet vele kezdeni valamit, ha a tövére egyáltalán nem kerül balzsam. Ez főleg a frufrum miatt fontos, mert pont középen elöl van egy forgóm, az oldalt frufrum meg csak akkor lehet beállítani, ha semmilyen balzsam nem érte. Mindig ezzel kezdem, hogy a tövére semmiképpen ne tegyenek balzsamot. Meg is szoktam indokolni, hogy miért. Ilyenkor persze mindig megy a, jó igen, de én fodrász vagyok, egy profi, én be fogom tudni állítani a hajad. Úgyhogy rendre mindig tesznek balzsamot az egész hajra, a tövére is jó sokat. Szárításkor meg csodálkoznak, hogy miért nem tudják megcsinálni a hajam :D elmagyarázom nekik, hogy hogy kéne a frufrum beállítani, de néznek rám, mint egy földönkívülire, egyszerűen nem értik mit akarok. Úgyhogy a fodrásztól mindig egy lenyalt frizurával jövök ki, olyasmi, mint amikor már nagyon zsíros és hátrafésülve úgy marad :D nagyon debilek...

Vágással csak azért nincs probléma, mert nincs fazonra vágatva. Csak a végéből kell pár centit és mindig szólok nekik, mutassák meg mennyit akarnak vágni. Ezzel szerencsére még nem volt gond.


Bár egyszer jártam már úgy is, hogy mondtam: bálba megyek, ezért legyen hullámos a hajam, elő a sütővasat vagy rakja be. Persze kihúzta tök egyenesre. Többször is akartam neki szólni, hogy nem akarja e berakni vagy valami, de mindig leintett, mert a barátnőjével trécselt. Azonkívül folyton Ivettnek hívott (nem ez a nevem).

2013. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Le szerettem volna vágatni a frufrum,ilyen pár tincsesre,erre teli frufrut kaptam...borzalmas volt
2019. jan. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!