Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arckrémtől lehet minden nap...

Arckrémtől lehet minden nap 1-2 új gyulladt pattanás, ami magától felszívódik egy-két nap alatt?

Figyelt kérdés

Korábban nem volt ilyen.


Nivea Q10 nappali arckrém. Korábban az éjszakai arckrémjétől, hatalmas dudorok lettek az arcomon, de azok nem voltak gyulladtak. Odaadtam anyámnak.


Az a baj, hogy nem is szívesen használom ezt, de csak ez volt itthon. Ugyanis anyám mánikáusan belejár koszos kézzel és lopja az arckrémemet, de mindig az kell neki, amit éplen használok. Hétvégén porcukros kézzel belement a drága arckrémembe és nem csavarta vissza a kupakját, így kiborult az egész az ágyra. Így maradt ez. De hiába veszek másikat, nem tudom eldugni előle.


Szerintetek ez múlik, vagy ne használjam többet?


2020. okt. 30. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, csajomnak is volt egy 7000+ forintos, elvileg hipoallergén krémtől.
2020. okt. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem anyám kiborította, belenyúlt mocskosan a rendes arckrémembe, ezért kényszerültem ezt használni...
2020. okt. 30. 12:57
 3/5 anonim ***** válasza:
A drogériás kencéket felejtsd el. Amúgy meg vegyél pumpás krémet, abba nem tud belenyúlni.
2020. okt. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért van, mert rossz az összetétele. Ne használd.


Vegyél olyan krémet, ami tubusos vagy pumpás, abba nem tud anyád belenyúlni.

Ez pl egy nagyon jó krém

[link]

2020. okt. 31. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem is használom többet! Előtte nekem is gyógyszertári volt, azt szerettem, de anyámnak az kell mindig, amit én veszek...
2020. okt. 31. 10:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!