Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen bőrápolót ajánlotok...

Milyen bőrápolót ajánlotok egy 16 éves, pattanásos arcú lánynak?

Figyelt kérdés
Sajnos rettenetesen csúnya az arcom egy ideje, és nagyon elegem van belőle. Minden nap megmosom szapannal és vízzel. De úgy tűnik az nem jó úgy. Az iskolába le szoktam alapozni, hogy ne látszódjon, csak szerintem a mindennapi smink se tesz túl jót. Hogy tudnám úgy ápolni az arcomat, hogy tűrhető legyen smink nélkül is?

2020. okt. 30. 10:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

A 9 es vagyok

Nekem bejott nem ertem mi bajod van vele..habar lehet hogy a te bortipusodnak nem jo.?

2020. nov. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
11: Az a bajom, hogy tele van kerülendő összetevőkkel. Nézd meg bármelyik krémjük inci-jét, aztán kérdezz badarságokat.
2020. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy tudja mi az az INCI. :D
2020. nov. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Skinmart.hu -nak van rutin varázsló rutinja. Én nem használtam őket még, de jókat írnak róla.
2021. ápr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A Skinsmartnak vannak videói és cikkei a témában. Bár sokan nem bírják, de ott van Okosszépség, vagy Skinsbyvivi, koreai vonalon Oh my Brush. Ők segíthetnek, szerintem a legjobb a skinsmart, de lehet neked más fog tetszeni. A lényeg, hogy tudjuk mi kell a bőrünknek. A szappant felejtsd el! Esetedben ajánlanám, hogy próbálj ki esténként dupla lemosást (olajos lemosó+egy víz alapú, gyengéd!), niacinamidot, BHA hámlasztót, azelain savat, és ne feledkezz meg a hidratálásról és a fényvédelemről! Nagyon fontos, hogy olvass utána, próbáld ki mi jó a bőrödnek, és légy türelmes!
2021. ápr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!