Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 16 éves vagyok és hát eléggé...

16 éves vagyok és hát eléggé pattanásos az arcom de már hány éve ezekkel szenvedek. :Slányok nektek volt olyan szer vagy vmi trükk ami pár hét alatt eltüntette őket?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Énis szenvedek,bár most inkább már csak múlt időben tőlük. Nekem igazából semmi kence nem segített. Január óta járok bőrgyógyászhoz,és szedek rá gyógyszert (Sotret) most már nagyon szép a bőröm:). Igaz h nem pár hét alatt hat, de legalább végleges:)
2009. okt. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. okt. 28. 22:23
 3/9 anonim ***** válasza:
én mindent kiprobáltam, bőrgyógyásztól lezdve a gyógyszertárban kapható összes kenfeficén át. kis eredmény látzot de még ugyis nagyon pattanásos voltam.a legjobb ami használ,a radikálisabbak melett, a rendszeres kozmetikus és (ezér emgfognak kövezni:) a szoli.nemkell tulzásba vinni de nagyon jó rá.elmész egy hónapig hetente kozmetikushoz és hetente szoliba ,fix hogy javulni fog az arcod!sok sikert
2009. okt. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia Én tudok egy krémet én is ezt használom kozmetikus vagyok így biztosan állíthatom,hogy az nagyon jó és az ilyen gonddal küszködő vendégeimnek bevált! Ezt a krémet csak kozmetikusnál tudod megvásárolni a neve Belnatur Balance krém

Bár jobb lenne ha a kozmetikus látná az arcod ugy többet tudna segíteni de így láthatatlanba ezt tudom ajánlani. És hoyg tisztíttasd ki az arcod! Ez a krém 10 nap alatt csökkenti a faggyú termelődést! Remélem picit tudta segíteni ha pesten laksz írj de ha máshol akkor is szívesen segítek! Olgi

2009. okt. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az Aknesol-t próbáld ki,nekem nagyon gyorsan rendbe hozta az arcom:)
2009. okt. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem 3 méteren állnak a a drága olcsó tévében reklámozott vagy teljesen ismeretlen bolti szerek, amiket így boltban árulnak azokat nems zabad megvenni, mivel nekik nema z a céljuk hogy meggyógyulj mert akkor nemv eszel meg többet semmilyen krémet tőlük.


Szeretném leszögezni, hogy a mai technikával és ismeretekkel, már nagyon régen tudtak olyan szert csinálni ami segített, de minek? Sokkal jobb üzlet az embereknek azt mondani, hogy ez a legjobb, és belerakni a szükséges hatóanyag tizedét, így épphogy segít, de ha az ember javul, akkor hajlamos azt hinni hog y aszer hasnált...


Aztán elmentünk kozmetikushoz, a miteszereken nagoyns zokat segített, de a pattanások maradtak...


Aztán elmentünk bőrgyógyászhoz egy más okból, valahogy úgy éreztem hogy túlzás bőrgyógyászhoz szaladgálni, hát pattanásai mindenkinek vannak, nem volt igazam, elmentem kaptam Zyneritet 2 hét múlva sehol egy pattanás, és egy krémet, ami a hegeket is eltüntette...


Szószerint csoda volt számomra a több éves hiábavaló kenceficék kitartó használata után, az hogy már 1 hét alatt sima, és pattanás mentes volt az arcom, de két hét alatt teljesen rendbehozta, mostmár nem használom,d e a bőröm azóta is sima...

És biztos nema zért mert kinőttem a pattanásos korszakomból...csak 15 vagyok...

Semmi más nem olyan hatásos mint egy szer amit receptre kapsz az orvostól, emrt az orvos az meg akar gyógyítani, mert látva a rendelőt a Heim Pál korházban, azt a hatalmas tömeget, az orvosnak legkevésbé se célja az hogy visszajárj hozzá!


Amúgy mi vettük ezt a Vichy Normadermet, azért vettük emg mert a termékminta szuper volt, de basszus a krém szart se ért... :( Ami ilyen szép kerek áron azért elég nagy csalódás...a bőrgyógyászt 2000-el megúsztuk...

2009. okt. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, amikor elkezdtem mindenféle pattanás elleni hülyeséget használni, akkor egyre jobban pattanásos lettem.Most már nem használok semmit , csak minden reggel é este alaposan megmosom az arcom és utána bekenem Nivea krémmel..Sokkal kevesebb rajtam a pattanás, de tényleg.Ami még fontos igyál sok vizet.Ha nagyon súlyos a problémád akkor inkább ne kozmetikushoz manj,hanem bőrgyógyászhoz.
2009. okt. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

igazából az arcom nem oylan huu de pattanásos hogy most aztán tele van csak sok mitteszer és itt ott patti tehát egyáltalán nem sima az arcom ....huu talán még oviba volt babaarcom hogy ott aztán semmi nem volt rajta :)

lehet elkéne mennem kozmetikushoz amit Olga mondott vagy börgyógyászhoz

mindenkinek köszi a tanácsokat anyarosak vagytok

puszi:adry

2009. okt. 29. 17:54
 9/9 anonim ***** válasza:
több helyen írtam ezt:dalacin emúlzió krém 50 ml
2009. okt. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!