Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú, hátközépig (talán...

Hosszú, hátközépig (talán kicsit feljebb) érő hajam van. Hogyan vágassam le?

Figyelt kérdés

Eléggé elvékonyodott a hajam:S Nem tudom, hogyan lehetne dúsabb hatást elérni. A hosszát meg akarom hagyni hátul. A fejem amugy kicsit duci, mert híztam pofira, de amugy nem vagyok molett, közepes testalkatom van.

Légyszi adjatok tippeket!!!

Persze a fodrászt is megkérdezem, hogy szerinte mi állna jól nekem, de kíváncsi vagyok az ötletekre! :)


2008. nov. 28. 16:45
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeteket! :)
2008. nov. 29. 13:52
 22/28 anonim válasza:
Ha csak eért akarod levágatni hajd akkor nem kötelező mert manapság már erre samponokat is lehet kapni. De ha úgy gondolod, hogy muszáj levágatni akkor szerintem is tépett legyen, de vigyázz mert nekem már egyszer nagyon elrontották a hajam!
2008. nov. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Ez a kép sokkal jobb lett, mint az előző!

Bár én a szép hosszú, egyenes hajat szeretem... ezért sajnáltam, hogy levágatod. De nem lett rossz.

2008. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Na szóval! Gratu az új hajadhoz! Nagyon csinike lettél vele! De az előző kép is nagyon tuti volt nekem! Ahogyan ez is. Szerintem jól döntöttél, biztos bomlanak majd utánad a pasik. :P
2008. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon frankó lett a hajad!:) Örülök, hogy segíthettünk:)
2008. nov. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen! :)


Aranyosak vagytok!! :)

2008. nov. 29. 19:39
 27/28 anonim ***** válasza:

tényleg jó lett:D

és hogy sütötte be a hajadat?mivel?

mert ballagásomra (májusban) szeretném ha göndör hajam lenne mert mindig vasalom és egy kis változáás kéne ballagásra

és most éppen próbálkozok az ilyen hajgöndörítéssel és minden féle ötlet érdekel:)

2008. nov. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

szia! :) köszi szépen!


Valójában nekem hullámos/göndör hajam lenne. Szóval miután megmosta göndörre áll be a hajam és tárcsás? hajszárítóval beszárította.

2008. nov. 30. 15:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!