Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú, hátközépig (talán...

Hosszú, hátközépig (talán kicsit feljebb) érő hajam van. Hogyan vágassam le?

Figyelt kérdés

Eléggé elvékonyodott a hajam:S Nem tudom, hogyan lehetne dúsabb hatást elérni. A hosszát meg akarom hagyni hátul. A fejem amugy kicsit duci, mert híztam pofira, de amugy nem vagyok molett, közepes testalkatom van.

Légyszi adjatok tippeket!!!

Persze a fodrászt is megkérdezem, hogy szerinte mi állna jól nekem, de kíváncsi vagyok az ötletekre! :)


2008. nov. 28. 16:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

ne vágasd leeee

én ugyanígy voltam, levágattam épphogy váll alá érőig (addig volt vékony/töredezett) és sehogyse jó, nem tetszik, és azóta (1hete) összefogva hordom...

2008. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Le ne vágasd!

Olyan ritka, hogy valakinek szép hosszú haja legyen... röviddel bezzeg Dunát lehet rekeszteni.


Képed van?

2008. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

de így annyira rálapul a fejemre :( a hosszát nem akarok levágatni! csak elöl pl oldalfrufrut vagy vmi...


bocsi, de képet nem szivesen mutatok:$ ne haragudj:(

2008. nov. 28. 17:57
 4/28 anonim ***** válasza:
Szerintem tépesd meg kicsit, az enyém is megvan tépve, és a hossza megmaradt, kb olyan hosszú lehet, mint a Tied. És nekem is lelapult mindig, de amióta tépettre vágattam azóta nem, és tök jól fel is lehet tupírozni, hogy még jobban megemelkedjen. De tapasztalatból mondom: NAGYON VIGYÁZZ MELYIK FODRÁSSZAL VÁGATOD LE! Az enyémet 2x úgy elcseszték, hogy a hátközépig érő hajamból vállig érő lett... Úgyhogy eleve úgy kezd majd a fodrásznak, hogy nagyon kicsit tépje meg, mert így is elég sokat fog levágni belőle...
2008. nov. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%
NE TÉPESD MEG!!!!! Nekem képzeld, fenékig érő szögegyenes, egyenletes hajam volt, mindenhol egyenes. Aztán egszer én marha, gondoltam, levágatom tépettre. Hát igen, a hülye fodrász úgy tönkretette, hogy a vége a mellemig se ért!, és nagyon megtépte. Hát ez volt több mint 2 éve. Azóta növesztem, nem is voltam fodrásznál, nem is fogok menni soha többet. Most ugyan már megint derék alá ér a hajam, de nem egyenletes, hanem ugyee..tépett...pff. Nagy vágyam hogy megint megnőjön, utána a tépett résznél levágatom(ANYUKÁMMAL!), aki nem fodrász, de legalább értim mit kérek tőle. Szóval alig várom, hogy megint egyenletes, fenékig érő hajam legyen. A szép. egyenletes haj sose megy ki a divatból, ellenben az ilyen tépett fejűekből, akikből ugye rengeteg van. De ez csak az én véleményem, tanácsom;)
2008. nov. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
ha lelapul a hajad az csak mégjobban kihangsúlyozza a kerek fejedet viszont a hosszú haj pedig nyujtja az arcot.Szerintem is tépesd meg az alját vagy pár lépcsőt rakass bele.Ha lelapul akkor pedig tupírozd fel egy kicsit:) A középválaszték is eltakarhatja az arcod pufiságát.
2008. nov. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

hű, köszönöm a véleményeket! :)


Ha meg is tépetem, akkor sem nagyon csak nagyon kicsit és elmegyarázom neki, hogy NAGYON KICSIT TÉPJE MEG,DE a hossza maradjon meg!!!! ugye igy megérti ha elmondom? vagy Ti is így mondtátok és csak nem ugy csinálta meg? :S

2008. nov. 28. 18:33
 8/28 anonim ***** válasza:

sztem tök gáz meg ciki hogy csak így levan vágva tök egyenesre a hajad és hogy néézz ki ccchööö...

semmi fazonn, semmii nincs bennnee

de mondjuk nem akarok senkit se megbántani tényleg

ez az én véleményem

am fodrásztól függ hogy milyen lesz:)meg ha rendesen elmagyarázod neki hogy tényl csak nagyon nagyon kicsit vágjon de azért legyen tépett akkor biszt jólmegfogja csin

am majd ha eldöntötted hogy levágatod-e vagy sem akkor írhatnál:)és ha levágatod akkor hogy hogy sikerült:)

2008. nov. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

nekem tökéletesen megértette:)

és nagyon tetszik:)

2008. nov. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló! Neked is köszönöm a választ! Igen, nagyon kihangsúlyozza, ezért is szeretnék változatosságot. A hosszát nem akarom, remélem megérti, hogyha elmondom neki! :(
2008. nov. 28. 18:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!