Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú, hátközépig (talán...

Hosszú, hátközépig (talán kicsit feljebb) érő hajam van. Hogyan vágassam le?

Figyelt kérdés

Eléggé elvékonyodott a hajam:S Nem tudom, hogyan lehetne dúsabb hatást elérni. A hosszát meg akarom hagyni hátul. A fejem amugy kicsit duci, mert híztam pofira, de amugy nem vagyok molett, közepes testalkatom van.

Légyszi adjatok tippeket!!!

Persze a fodrászt is megkérdezem, hogy szerinte mi állna jól nekem, de kíváncsi vagyok az ötletekre! :)


2008. nov. 28. 16:45
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

pl. egy oldal fufru már eleve feldobja és nem lesz olyan snassz:D

próbálj pozitívan hozzáá állni és ne félj:):D

2008. nov. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
akinek az előbb akartam írnim az utolsó előtti válaszolónak szólt! :D na most.. aki azt írta, hogy megértette a fodrásza, attól kérdezném, hogy tudnál nekem mutatni képet a hajadról? ha magadról nem is akarsz, vhonnan tudnál mutatni? :)
2008. nov. 28. 18:37
 13/28 A kérdező kommentje:

Hű, elnézést, elég sokan írtatok, aminek örülök is, csak nem úgy " címeztem meg ", hogy érthető legyen, de akinek írtam, remélem értette! :)


Holnap megyek fodrászhoz, ugyhogy ha hazajöttem azonnal írok! :)

Nagyon rendesek vagytok, hogy próbáltok segíteni! :)

2008. nov. 28. 18:41
 14/28 anonim ***** válasza:

Olyan képet tehetnél fel, hogy hátulról vagy félhátulról csak a hajad látszik :-)

Még a tépés előtt!

2008. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

[link]


Na itt egy kép rólam. Ez még márciusi. De a hajam kb ilyen csak kicsit hosszabb. :P

2008. nov. 28. 20:34
 16/28 anonim ***** válasza:
18:21-es válaszoló vagyok és szerintem jól állna a tépett haj és a fél frufru is! Remélem jól fog sikerülni a hajad és tényleg írg meg majd utána, hogy végülis milyen lett:) Én is kíváncsi vagyok!!! Sok szerencsét!!!! Puszi!
2008. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! : ) Majd holnap írok, ha hazajöttem ! : )
2008. nov. 28. 21:33
 18/28 anonim ***** válasza:
A fél frufru mindenképp jól áll szerintem. Egyébként meg nagyon szép lány vagy, nem az a "műcsaj", szóval még a mostani frizuráddal is tutira jól nézel ki. :) De én is várom a fejleményeket.
2008. nov. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :$ feltétlen írok holnap ! : ) nagyon rendesek vagytok : )
2008. nov. 28. 22:38
 20/28 A kérdező kommentje:

[link]


Na ilyen lett! :) Göndörre van szárítva, rövidebbnek tűnik, mint amilyen. 1centit vágattam a végéből. Ill. a fodrász javasolta:P Ha kisimítanám hosszabb lenne :) De nekem nagyon tetszik! :)

2008. nov. 29. 13:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!