Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyenre vágassam le a hajam?...

Milyenre vágassam le a hajam? 18/F

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, és most hosszú a hajam, de már meguntam, pedig jól áll. Olyanra gondoltam, hogy a fülemet picit takarja elől és felül, és felzselézve középen, úgy hogy oldalra( balra vagy jobbra ). OSG-n láttam ehhez hasonló hajakat, és remélem tudtok segíteni, esetleg képeket küldhettek, vagy véleményt is írhattok hogy bejön- e nektek az ilyen tipusú haj.??
2011. szept. 8. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Mivel én nem 18 éves vagyok,nekem a férfi frizura jön be,az a nyálas tinidivat nem annyira.

Még divat a zselé?????Jéééééééé!!!!

2011. szept. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a fiúknak az antoino banderasos haj, ezek a hullámos, vállig érőek. :)

[link]

de nem tudom... lehet ez nem mindenkinek áll jól.

2011. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

most kevés veled egykorú srácon látom de azért vannak páran akik kb olyan hosszura vágatják mint az első képen és hátul meghagyják (de csak lenn a nyakadnál) kb hogy a gerincedig érjen...

a hátsó részt kivasalod a többit pedig zselézd fel!(a fej hátsó részén ne nagyon)

2011. szept. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
most is vasalom a hajam, és elég sok gond van vele ha melegebb idő van, vagy ha tesióra van, szóval nem szeretném hátul meghagyni, inkább felnyírva legyen a tarkómnál
2011. szept. 9. 05:56
 5/5 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok: Az első haj nekem nagyon tetszik, az tökéletes. És az szerintem a legtöbb fiúnak jól áll.
2011. szept. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!